Restorāna “Baltvilla” sezonas piedāvājums – piknika grozs līdzņemšanai

Viesnīca “Baltvilla”, uzsākot jauno sezonu, kā vienu no saviem jaunajiem produktiem piedāvā viesnīcas restorāna šefpavāra Antona Konstantinova īpaši veidoto piknika grozu, ko iespējams pasūtīt līdzņemšanai vai baudīt uz vietas viesnīcas “Baltvilla” teritorijā. Viesnīca “Baltvilla” piedāvā arī restorāna, SPA un konferenču servisa pakalpojumus.

Piknika grozs ir pieejams trīs dažādos variantos – “Baltvilla”, “Baltezers” un “Veģetārais”. Komplekti atšķiras ar sortimentu.

Viesnīcas “Baltvilla” komercdirektore Iveta Ose norāda, ka komplektos tiek ietverti ilgstoši uzglabājami produkti – dažādas uzkodas, kūciņas un dzērieni. Iepakojumam tiek izmantoti ekoloģiskie materiāli – ēdiens tiek iesaiņots izmantojot kartona kārbiņas, kuras savukārt saliktas papīra maisā vai kartona kastē, kā arī komplektos tiek ietverti vienreizējās lietošanas koka galda piederumi, salvetes un maisiņš atkritumu savākšanai.

“Mūsu piedāvājums radās, jo ārkārtas situācijas laikā cilvēkiem nebija iespējams apmeklēt restorānu. Daudzi devās tālākos vai tuvākos izbraucienos un  pastaigās, un kā zināms – svaigā gaisā ēstgriba palielinās. Mūsu piedāvājumu varētu nosaukt par “restorāns attālināti”. Tādā veidā cilvēki var saņemt restorāna ēdienu, kas iesaiņots individuālās kastītēs drošai lietošanai,” stāsta Iveta Ose.

Arī pēc ārkārtas situācijas pakalpojums saglabāsies, jo atrodamies pa ceļam uz jūru un vasaras sezonā ļoti daudzi dodas pavadīt dienu, ķerot D vitamīnu. Ar šo grozu par ēšanu nebūs jāuztraucas,” piebilst Iveta Ose.

Viesnīca “Baltvilla” atrodas 15 km attālumā no Rīgas centra, lielā Baltezera krastā un piedāvā piknika grozu baudīt arī uz vietas, viesnīcas teritorijā- restorāna terasē vai pludmalē.

Piknika grozu iespējams pasūtīt mājaslapā www.Baltvilla.lv, rakstot Hotel Baltvilla Facebook lapā, zvanot pa tālruni +371 60001466, vai rakstot uz e-pastu: restorans@baltvilla.lv, vismaz 2 h pirms plānotā pasākuma.

Piknika grozam pieejama arī piegāde. Pasūtījumiem sākot no 30.00 Eiro, 15 km rādiusā no viesnīcas “Baltvilla”, piegāde ir bez maksas.

Preses relīzes autors: Lāsma Buliņa,
Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas RISEBA 
Sabiedrisko attiecību un reklāmas menedžmenta 
studiju programmas 3.kursa studente, 
saskaņā ar noslēgto prakses līgumu