Mārupes klīnika “Vesels bērns” sāk piedāvāt arī acu ārsta pakalpojumus

2020.gada februārī Mārupē atklātā veselības klīnika “Vesels bērns”, rūpējoties par mazajiem pacientiem, turpina paplašināt speciālistu klāstu. Profesionālo speciālistu komandai – pediatriem, bērnu ortopēdam, bērnu ķirurgam, uztura speciālistam un citiem speciālistiem, tagad mazos pacientus sāk pieņemt arī bērnu acu ārsts.

“Profilaktiskās redzes pārbaudes, stājoties skolās vai bērnudārzos, vecākiem ir patiesi liels izaicinājums pastāvošo rindu dēļ, tādēļ no šī gada jūnija mēs piedāvājam arī acu ārsta pakalpojumus,” stāsta klīnikas “Vesels bērns” vadītāja Ilze Zariņa.

Klīnikā acu ārsts veic gan profilaktiskās redzes pārbaudes, sniedz konsultācijas redzes traucējumu gadījumā, nepieciešamības gadījumā pielāgo brilles, kā arī izsniedz izziņu, uzsākot skolas un bērnudārza gaitas.

“Vēlamies mūsu klīnikā nodrošināt bērniem visus speciālistus, tādējādi atvieglojot vecākiem uzdevumu un dot iespēju visus nepieciešamos speciālistus apmeklēt vienuviet, tepat pie mājām,” skaidro Ilze Zariņa.

Ilze Zariņa uzsver, ka klīnikā strādā izcila speciālistu komanda – gan pediatri, gan bērnu audiologopēds, bērnu gastroenterologs, bērnu endokrinologs, bērnu reimatologs, bērnu neirologs, bērnu alergologs un citi speciālisti.

“Mūsu klīnika ir liels atbalsts vecākiem, un īpaša ar to, ka akūtu saslimšanu gadījumā speciālisti pieejami vakara stundās un brīvdienās,” norāda Ilze Zariņa.

“Klīnikas pacienti ir gan no tuvējā Mārupes novada, gan no attālākajiem Rīgas rajoniem un pat reģiona pilsētām. Pie mums brauc pat no Smiltenes un Bauskas! Jebkurš tiek laipni gaidīts!” aicina Ilze Zariņa.

Klīnika “Vesels bērns” atrodas Mārupē, Tēriņu ielā 79. Pie ēkas ir pieejama autostāvvieta apmeklētājiem. Izmantojot sabiedrisko transportu, no Rīgas var atbraukt ar 25.autobusu.  Klīnikas darba laiks ir no 9:00-21:00. Pierakstu ērti veikt pa tālruni: 26 822 105. Ar klīnikas draudzīgajām cenām var iepazīties klīnikas Facebook lapā: https://www.facebook.com/veselsberns

Preses relīzes autors: Kristīne Zālīte,
Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas RISEBA 
Sabiedrisko attiecību un reklāmas menedžmenta 
studiju programmas 4.kursa studente, 
saskaņā ar noslēgto prakses līgumu