Sestdien Alūksnē sāksies ātrumlaivu sezona

Sestdien, 11.jūlijā sākot no plkst. 12:00 Alūksnes ezerā notiks Starptautiskās Ūdens motosporta federācijas ātrumlaivu sacensības. Latvijas atklātā čempionāta 1.posms notiks individuālajā un komandu ieskaites vērtējumā.

“Simtgades svētkos Latvijas Ūdens motosporta federācijas vārdā sveicu visus alūksniešus, pilsētas domi un ūdens motosporta klubu “Nord Ost” un vēlu jums piepildīt nākamās simtgades ieceres! Alūksnes novada domes gādība un ilggadējā sadarbība sacensību organizēšanā nodrošina mums visiem baudīt Alūksnes ezera Pilssalas infrastruktūras priekšrocības. Paldies Alūksnes novada domei par atbalstu un sadarbību, lai sacensības notiktu augstā līmenī. Veiksmīgu ilgi gaidīto šīs sezonas startu!” novēl Latvijas Ūdens motosporta federācijas prezidents Atis Slakteris.

Šogad Alūksnes pilsēta svin 100 gadu jubileju. Alūksne kā pilsēta savā gadsimta pastāvēšanas vēsturē var lepoties ar savu vēsturi, kultūru, tūrisma objektiem, dabu un cilvēkiem, kas spējuši dot pilsētai vizuālas pārvērtības un tīru un gleznainu vidi. Arī Alūksnē iedibinātās ūdens motosporta tradīcijas ir daļa no Alūksnes vēstures. Apliecinājums tam ir Alūksnes ūdens motosporta klubs “Nord Ost Alūksne” un viņu centieni iesaistīt jauno paaudzi un turpināt atbalstīt aizsāktās tradīcijas. 2019.gada komandu kopvērtējumā “Nord Ost Alūksne” komanda ieguva pārliecinošu uzvaru.

Latvijas Ūdens motosporta federācija kā atbildīga sporta organizācija lūdz ievērot noteikumus, kas saistīti ar Covid-19 pandēmiju. Lūgums ar atbildību izturēties pret savu un apkārtējo veselību, ievērojot visus noteiktos drošības un dezinfekcijas pasākumus. Papildus informācija: www.spkc.gov.lv