“Akropolē” tiks atklāts lielākais “Evelatus” viedierīču veikals

Otrdien, 20.oktobrī iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole” tiks atklāts jauns “Evelatus” viedierīču veikals. Tas būs platības ziņā daudz lielāks nekā pārējie 44 “Evelatus” veikali. Līdz ar jaunā veikala atklāšanu, “Evelatus” vēl vairāk pievērsīsies ne tikai mobilo telefonu un aksesuāru tirdzniecībai, bet arī citām viedierīcēm, tai skaitā datoriem, planšetēm, TV, e-skūteriem, kā arī viedajām mājsaimniecības ierīcēm.

Iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole” arī iepriekš atradās “Evelatus” mobilo telefonu un aksesuāru veikals, taču tā platība bija ievērojami mazāka. Turpmāk “Akropolē” būs divi “Evelatus” veikali. 

“Nevar teikt, ka šis ir jauns “Evelatus” koncepts, jo tendence mūsu veikaliem izplesties plašumā ir jūtama jau pēdējos gadus. Mēs vairs nevaram satilpt mazajos kioskos un letēs, kā tas bija senāk. Paplašinoties mūsu sortimentam, pieaug nepieciešamība arī pēc lielākām tirdzniecības telpām,” skaidro “Evelatus” mārketinga nodaļas vadītāja Ketija Kočkina.

“Šobrīd Latvijas tirgū ir būtiski pieaudzis mobilo telefonu zīmolu un modeļu skaits. “Evelatus” darbības pirmsākumos konkurēja tikai “Nokia” ar “Sony Ericsson”, vēlāk konkurencē aktīvi iesaistījās arī “Apple” un “Samsung”. Bet, kas notiek tagad? Joprojām ir gan “Apple” un “Samsung”, kā arī “Nokia” un “Sony”, bet tirgū “Evelatus” piedāvājumā ir pārstāvēti arī “Huawei”, “Xiaomi”, “LG”, kā arī “Blackview”, “Caterpillar”, “Doogee”, “E&L”, “Google”, “Honor”, “Meizu”, “Microsoft”, “Oneplus”, “Prestigio”, “Realme”, “UleFone”, “Wiko” un “ZTE”. Plašs ir arī telefonu piedāvājums ar “Evelatus” preču zīmi. Turklāt, katram telefona modelim ir nepieciešami vairāki aksesuāri, tai skaitā vāciņš, stikliņš, lādētājs, vads, adapteri, austiņas un brīvroku ierīces,” stāsta Ketija Kočkina.

Šobrīd “Evelatus” piedāvājumā ir 588 telefona modeļi, tai skaitā arī 23 mobilie telefoni ar “Evelatus” preču zīmi. Tāpat “Evelatus” piedāvājumā ir 7855 mobilo telefonu aksesuāri, tai skaitā 2744 ar “Evelatus” preču zīmi.

Jaunajās un plašajās “Evelatus” veikala telpās iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole” būs pieejama arī datortehnika, planšetes un to aksesuāri, kā arī plašs mājsaimniecībā izmantojamu viedierīču klāsts, tai skaitā viedie pulksteņi, televizori, putekļusūcēji, lampas un gudrās spuldzes, sensori, tējkannas, mitruma mērītāji un citi rīki. 

Atklāšanas mēnesī būs īpašie piedāvājumi un atlaides, tai skaitā īpašas cenas viedajām ierīcēm ar “Evelatus” preču zīmi.

“Pandēmijas pirmo posmu mēs izturējām, saglabājot visas tirdzniecības vietas. Vienlaicīgi ļoti aktivizējām tirdzniecību internetā. Interese par mobilajiem telefoniem un aksesuāriem nekur nepazuda, gluži pretēji, cilvēkiem strādājot attālināti un vairāk laika pavadot mājās, bija vēl lielāka interese par jauniem telefoniem, planšetēm, datoriem, kā arī mājsaimniecības viedajā ierīcēm. Tagad to visu turpinām attīstīt,” informē Ketija Kočkina.

SIA “Evelatus” ir mobilo telefonu un to aksesuāru tirdzniecības uzņēmums, kurš tika dibināts 2005. gadā kā neliela tirdzniecības vieta Bolderājā. Šobrīd “Evelatus” ar jauno Akropoles veikalu ir jau 45 veikali Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Ukrainā. 2020.gada 23. martā uzņēmums nosvinēja savu 15 gadu jubileju. “Evelatus” ir vadošais partneris tādiem lielākajiem mobilo telefonu uzņēmumiem kā „Samsung”, „Apple”, „Huawei”, „Xiaomi” un citi. Kompānijai ir viens no lielākajiem mobilo telefonu un to aksesuāru sortimentiem Baltijā. “Evelatus” ir hokeja kluba “Dinamo Rīga” oficiālais partneris, Rīgas futbola skolas un Latvijas badmintona federācijas sponsors.