“Melnās piektdienas” akcijā piedāvā īpašas atlaides badmintona spēlētājiem

Sākot ar piektdienu, 13.novembri un līdz pat 27.novembrim, Latvijas badmintona spēlētājiem ir iespēja izmantot īpašus “Melnās piektdienas” piedāvājumus gan no Latvijas Badmintona federācijas un tās sadarbības partneriem, gan badmintona inventāra tirgotājiem. 

>>> Skatīt “Melnās piektdienas” akcijas piedāvājumu badmintona spēlētājiem

“Piektdiena, kas sakrīt ar 13.datumu, arvien ir ar savu maģiskumu kopš 1307.gada 13.oktobrī notikušajiem Templiešu ordeņa biedru masveida arestiem. Savukārt badmintonā tā ir kļuvusi jau par tradīciju, ka piektdienās, 13.datumā, badmintonistiem tiek piedāvātas “Melnās piektdienas” atlaides. Tā tas bija šogad arī 13.martā, bet nākamā reize būs 2021.gada 13.augustā,” informē Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds.

“Tādējādi Latvijas badmintona spēlētājiem “Melnās piektdienās” ir nevis mudinājums satraukties par šīs dienas maģiskumu, bet iespēja izbaudīt kādu no īpašiem piedāvājumiem. Tā ir iespēja uzņēmējiem iegūt jaunus un lojālus klientus. Tā ir iespēja badmintona spēlētājiem sajusties īpaši. Un šāda sadarbība ir kā dzinējs, kurš mudina badmintona kopienai turpināt augt un vienlaicīgi palielināt uzņēmēju interesi sadarboties,” skaidro Kristians Rozenvalds.

Šobrīd Latvijas badmintona reitingā ir reģistrēti 1895 badmintona spēlētāji, tai skaitā 1353 aktīvie spēlētāji, kuri ir piedalījušies kādā no Latvijas badmintona reitinga turnīriem pēdējo 60 mēnešu laikā. “Jāatzīmē, ka pēdējo 5 gadu laikā reģistrēto badmintona spēlētāju skaits ir dubultojies un arvien turpina augt. Šogad bija plānots reģistrēt 2000.spēlētāju, taču Covid-19 šos attīstības plānus ir piebremzējis,” precizē Kristians Rozenvalds.

“Laikā, kad ierasto darba ritmu ir ietekmējis Covid-19 un valdības izsludinātais Ārkārtas stāvoklis, šādas akcijas ir jo īpaši aktuālas tirgotājiem. Lai gan badmintonu individuāli spēlēt var arī šobrīd, taču klienti esot nogaidoši, jo nav skaidrības par to, kā situācija ar Covid-19 attīstīsies. Savukārt šādas “Melnās piektdienas” akcijas var palīdzēt šo tirgu kaut nedaudz papildus sakustināt,” uzskata Kristians Rozenvalds.

Šobrīd “Melnās piektdienas” akcijas ietvaros Latvijas badmintona spēlētāji var iegādāties badmintona inventāru ar iespaidīgām atlaidēm, līdz pat 70%. Šobrīd akcijas ietvaros var iegādāties “Oliver”, “Li-Ning”, “Karakal” un “Babolat” inventāru, tai skaitā raketes, sporta kurpes, sporta apģērbu un rakešu sporta somas. Akcijas laikā līdz 27.novembrim zīmolu klāsts var tikts papildināts.

“Sākotnēji mūsu “Melnās piektdienas” akcijās iesaistījām tikai badmintona inventāra tirgotājus. Turpmāk iesaistīsim akcijā ar citus Latvijas Badmintona federācijas partnerus, kuri gribēs piedāvāt badmintona spēlētājiem īpašos piedāvājumus, tai skaitā ražotājus, tirgotājus un pakalpojumu sniedzējus,” precizē Kristians Rozenvalds.

Savs piedāvājums ir arī Latvijas Badmintona federācijai, kura šīs akcijas laikā piedāvā badmintona spēlētājiem iegādāties Latvijas badmintona reitinga licenci ar 50% atlaidi. Šāds piedāvājums šobrīd ir jo īpaši aktuāls laikā, kad badmintona reitinga sacensības ir atceltas Covid-19 ierobežojumu dēļ.