“PaperSeal” paplašina iepakojumu sortimentu preču tirgotājiem

Uzņēmums “PaperSeal”, kas piedāvā transportēšanas un iepakošanas materiālus, būtiski paplašina kurjeru un pakomātu kastu sortimentu. Uzņēmējiem, kuri preces tirgo veikalos un internetā, šobrīd ir iespēja izvēlēties no vairāk kā 100 jaunu kastu veidiem, kuros ērti piegādāt klientiem produktus. Veidojot jauno kastu sortimentu, uzņēmums ir īpaši pievērsis uzmanību tam, lai kastes būtu vizuāli pievilcīgas un videi draudzīgas, jo izgatavotas no pārstrādātiem un tālāk pārstrādājamiem materiāliem. 

Kastu sortimentam kopš pagājušā gada rudens ir pievienotas vairāk kā 50 jaunu izmēru kastes, tādējādi “PaperSeal” sortimentā ir jau vairāk kā 100 jaunu kastu veidi. To dažādie izmēri un vizuālās formas ir piemērotas gan pārvadājumiem ar kurjeru, gan dažādu Latvijas pakomātu firmu termināļiem. 

“Pieprasījums pēc dažādiem transportēšanas materiāliem ir krasi pieaudzis. Tuvojoties Covid-19 otrajam vilnim, jau septembrī konstatējām augstu pieprasījumu kartona un pakomātu kastēm (+50%), dažādiem polsterējuma un iepakošanas materiāliem (+40%) un līmlentēm (+15%). Gada laikā ir sevišķi pieaugusi interese arī par ekoloģisku pārtikas iepakojumu (+100%),” stāsta “PaperSeal” direktors Jons Jarmolavičs.

Jaunās sortimenta kastes ir izgatavotas no stingra 4mm kartona, tāpēc tās ir spējīgas izturēt līdz pat 20 kg smagu svaru. To malu attiecība un izmēri ir pielāgoti dažādiem pakomātu firmu termināļiem. Turklāt to forma ar atlokiem kastu malās ļauj tās viegli atvērt un aizvērt. 

“Jāatzīmē, ka produkta iepakojums ir viens no svarīgākajiem aspektiem mārketingā. Dažādās plēvēs satīts un ar līmlenti pārlīmēts iepakojums rada grūtības klientam to atvērt. “PaperSeal” aicina pārdomāt preces iepakošanas veidus, lai tas veidotu gan lielisku priekšstatu par uzņēmumu, gan pasargātu preces no bojājumiem,” norāda mārketinga departamenta vadītājs Andrejs Jacukevičs. 

Par “PaperSeal”: 

Sākotnēji zināms kā “Kilopak”, lietuviešu uzņēmums savu darbību Latvijā uzsāka 2017. gadā līdz ar nosaukuma maiņu uz “PaperSeal”. Uzņēmums nodarbojas ar dažādu transportēšanas materiālu mazumtirdzniecību uzņēmējiem viņu produktu glabāšanai, pārdošanai un transportēšanai. 

Kontaktinformācija: 

Rihards Kursītis-Kursišs
+371 2388 6541
info@paperseal.lv

Preses relīzes autors: Rihards Kursītis-Kursišs,
Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas RISEBA 
Sabiedrisko attiecību un reklāmas menedžmenta 
studiju programmas 4.kursa students, 
saskaņā ar noslēgto prakses līgumu