“Latvin”: Audzis teipu, kā arī skriešanas un fitnesa aksesuāru pieprasījums

Sporta preču tirgotājs “Latvin” novērojis ziemas periodam it kā netipisku pieprasījuma kāpumu trim preču kategorijām – fizioterapija, skriešana un fitness. Ārkārtas situācijai ierobežojot sportu iekštelpās, arvien vairāk “Latvin” klientu iegādājas sporta inventāru sportam ārā un mājās. “Latvin” tirdzniecības menedžeris Artūrs Ķelpe informē, ka pieprasītāki kļuvuši arī teipošanas piederumi individuālai lietošanai mājas apstākļos.

Artūrs Ķelpe precizē, ka pirktāko preču vidū ir pilna klāsta sporta apģērbs un skriešanas aksesuāri, piemēram, telefonu aproces, sporta pudeles, fitnesa pretestības gumijas un kinezioloģiskie teipi.

“Cilvēki aktīvāk sākuši nodarboties ar sportu tieši mājas apstākļos un vairāk pasūta inventāru interneta veikalos, it īpaši tagad, kad veikalā uz vietas šīs preces nedrīkst iegādāties,” sporta preču augošo pieprasījumu skaidro Artūrs Ķelpe.

“Latvin” kliente, fizioterapeite un C kategorijas trenere Līva Giptere stāsta, ka ar vien vairāk savu fizioterapijas pacientu vidū ir ievērojusi augošo interesi par papildus aprīkojumu, ko varētu iegādāties treniņiem mājās, lai veiksmīgi turpinātu vingrošanu sev ērtos apstākļos un laikā.

„Kas attiecas uz teipiem – es pati saviem klientiem esmu rādījusi kā noteipot sev roku, lai nostabilizētu locītavu, lai nav jānāk ik pēc divām dienām pie manis, līdz ar to, uzskatu, ka katrs var to pareizi apgūstot darīt arī pats sev vai otram mājas apstākļos, protams, izvēloties piemērotus teipus, piemēram, teipus jutīgai vai alerģiskai ādai un grūtniecēm. Tādus arī pati jau labu laiku pērku “Latvin” interneta veikalā,” skaidro Līva Giptere.

Artūrs Ķelpe aicina negaidīt, kad tiks atvērtas sporta iestādes, lai uzsāktu sportot, jo šobrīd piedāvājumā ir plašs sporta inventāra klāsts treniņu efektivitātes uzlabošanai arī mājas apstākļos.

“Latvin” darbojas Latvijā un starptautiski kopš 2016.gada beigām, kad tika izveidots interneta veikals ar nosaukumu http://www.besport.lv. Uzņēmumam attīstoties un paplašinot savu sortimentu, 2020. gada vasarā tika izveidots jauns, inovatīvs interneta veikals http://www.latvin.lv, ar plašu un saturīgu produktu klāstu un konkurētspējīgām cenām. “Latvin” preču klāstā sastopami arī tādi sporta preču zīmokli kā “K-Active”, “Shapeheart” un “FZ Forza”, kurus iepriekš Latvijā iegādāties nevarēja.

Preses relīzes autore: Alise Lukina
Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas RISEBA 
Sabiedrisko attiecību un reklāmas menedžmenta 
studiju programmas 4.kursa studente, 
saskaņā ar noslēgto prakses līgumu