“Inbox.lv” talantu konkursā skolēniem Samsung Galaxy telefons un planšete

Jaunā mācību gada sākumā, portāls INBOX.LV izsludina talantu konkursu, mudinot jaunāko klašu skolēniem demonstrēt savus talantus robotikā, datorzinībās, sportā, mūzikā, dejās, vai kādā citā unikālā prasmju jomā.

“Inbox.lv” talantu konkursā tiks atlasīti 50 labākie, kas jauno mācību gadu varēs iesākt ar stilīgu un ērtu “Inbox.lv” dāvinātu mugursomu, savukārt pirmās vietas īpašnieks saņems Samsung Galaxy viedtālruni, un otrās vietas ieguvējs – planšetdatoru.

“Tā ir jau kļuvusi par tradīciju – dāvināt “Inbox.lv” mugursomu. Zinu, ka daudziem skolēniem “Inbox.lv” talantu mugursoma ir ne tikai praktiska nepieciešamība, bet arī kā atšķirības un publiskas atpazīstamības zīme, kā apliecinājums šī skolēna talantam. Šogad, sadarbībā ar “Samsung Latvia”, esam sarūpējuši arī ļoti vērtīgas galvenās balvas, konkursa uzvarētājiem,” stāsta Mārketinga un pārdošanas projektu vadītāja Sabīne Vrubļevska.

Pieteikties “Inbox.lv” talantu konkursam var jebkurš 1. – 6. klases skolēns, iesūtot sava talanta video līdz 8. septembra plkst. 09:00 uz e-pasta adresi tavitalanti@inbox.lv, aprakstā norādot savu vārdu, uzvārdu, vecumu, tālruņa numuru un dzīvesvietas pilnu adresi.

No 50 labākajiem, kas saņems “Inbox.lv” talantu mugursomu, žūrija izvēlēsies četrus, kuru talantu video 9. septembrī tiks ievietoti “Inbox.lv” Facebook lapā un nodoti sociālā tīkla lietotāju vērtējumam, lai cīnītos par galveno balvu iegūšanu.

“Inbox.lv” talantu konkursa galvenās balvas ieguvēji tiks izziņoti 15. septembrī, “Inbox.lv” Facebook lapā.

“Inbox.lv” talantu konkursa galvenais mērķis ir iedrošināt skolēnus atklāt un attīstīt savus talantus.