Rīgā atvērts veikals dažādiem tenisa veidiem “Kewin Sports”

Rīgā, Pepsi centrā, atvērts tenisa inventāra un servisa veikals “Kewin Sports”, kur pieejams plašs spektrs ar specializētām precēm klasiskajam tenisam, pludmales un padel tenisam, kā arī skriešanai un fitnesam. Veikalā iespējams iegādāties tādu starptautiski atzītu zīmolu preces, sākot no apaviem un apģērba, līdz pat raketēm, stīgām un balansa dēļiem. Turklāt veikalā pieejams arī rakešu stīgošanas serviss. 

“Kewin Sports” valdes loceklis Dimitrijs Bekasovs skaidro, ka “Kewin Sports” ir rakešu sporta veidu preču veikals un servisa centrs cilvēkiem, kurus aizrauj tenisa sporta veidi, kā arī skriešanas sports. Tas ir veikals dažādu līmeņu tenisa sporta veidu spēlētājiem – profesionāļiem, amatieriem un arī entuziastiem, kas vēl tikai sāk savas gaitas kādā no tenisa veidiem.

D.Bekasovs: “Latvijā un pasaulē strauji pieaug tenisa un it sevišķi – pludmales un padel tenisa, popularitāte. Līdz šim nozarē lielākais akcents tika likts uz klasiskajiem tenisa veidiem, līdz ar to arī tapa ideja veidot tādu sporta inventāra un servisa veikalu, kas apvieno visus šos sporta veidus vienuviet.”

“Kewin Sports” veikalā ikviens apmeklētājs var saņemt konsultācijas par vispiemērotāko inventāru izvēlētajam sporta veidam, sākot no dažādiem tenisa veidiem, beidzot ar skriešanas sportu, kā arī izmantot rakešu stīgošanas servisu.

“Jo pieejamāks būs specializēts tenisa sporta veidu inventārs, un vieta, kur iespējams uzzināt visu nepieciešamo, jo lielāka būs iespēja spēlētājam arvien uzlabot savu spēli un pacelt to jaunā līmenī,” uzsver valdes loceklis D.Bekasovs.

“Kewin Sports” klātienes un e-veikalā tiek piedāvātas tādas pasaulē atzītu zīmolu preces kā , kā “Wilson”, “HEAD”,  “Tecnifibre”, “Asics”, “Varlion”, “Bullpadel” un “Dunlop” vienuviet. Turklāt piedāvāto zīmolu un preču klāsts arvien tiek paplašināts, pakāpeniski papildinot sporta veidus ar specializētu inventāru skriešanai un fitnesam. 

“Kewin Sports” atrodas Uzvaras bulvārī 10 (“Pepsi centrs”), Rīgā, un tā atrašanās vieta izvēlēta tā, lai tā būtu iespējami viegli pieejama ikvienam apmeklētājam, kā arī ērti sasniedzama tuvējo tenisa kortu apmeklētājiem Pārdaugavā un Mārupē.

Klientu ērtībām “Kewin Sports” piedāvā ne tikai klātienes veikalu, bet arī e-veikalu: KewinSports.eu, kur iespējams iepazīties ar veikala preču klāstu, kā arī iegādāties izvēlētās preces tiešsaistē ar piegādi uz mājām.

Preses relīzes autore: Santa Vaļuma
Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas RISEBA
Sabiedrisko attiecību un reklāmas menedžmenta
studiju programmas 4.kursa studente, 
saskaņā ar noslēgto prakses līgumu