“Inbox.lv” aicina skolēnus piedalīties talantu konkursā “Scratch Challange”

Turpinot tradīciju, arī šogad Latvijas augsto tehnoloģiju uzņēmums Inbox.lv mācību gada sākumā rīkos ikgadējo talantu konkursu, motivējot skolēnus uz radošām aktivitātēm ar vērtīgām balvām – Huawei planšetdatoriem un telefoniem.  Šogad Inbox.lv  talantu konkursa nosaukums ir “Scratch Challange”. Skolēnu uzdevums ir vietnē “Scratch” izveidot spēli, animāciju vai interaktīvu stāstu.

Inbox.lv talantu konkursa “Scratch Challange” galvenais mērķis ir mudināt skolēnus apgūt datorprogrammēšanas pamatus un pilnveidot sevi šajā jomā, stāsta Inbox.lv mārketinga un pārdošanas projektu vadītāja Sabīne Vrubļevska

Konkursa ietvaros skolēni tiek aicināti līdz 16.septembrim vietnē Scratch.mit.edu izstrādāt jaunas spēles, radīt animāciju vai interaktīvu stāstu. “Nav noteiktas ne minimālās, ne maksimālas prasības par ilgumu un apjomu. Skolēni var brīvi izpausties,” precizē Sabīne Vrubļevska.

Izvērtējot iesūtītos materiālus, Inbox.lv priekšroku dos tiem dalībniekiem, kas savā darbā pieminēs vai attēlos kādu no Inbox.lv produktiem, piemēram Inbox Spēles, Inbox Foto, Inbox Faili, Inbox Iepazīšanās, Inbox Kalendārs un, protams, Inbox e-pasts.

Inbox.lv talantu konkursa “Scratch Challange” uzvarētāji tiks izziņoti 19.septembrī, Inbox.lv Facebook lapā. Darbus vērtēs Inbox.lv vadības un mārketinga komandas kopīgi izveidotā žūrija.

Inbox.lv talantu konkursa “Scratch Challange” galvenā balva ir jaudīgais portatīvais planšetdators “Huawei Matebook D 14” ar īpaši plānu metāla korpusu. Otrās un trešās vietas ieguvēji balvā saņems telefonu “Huawei Nove 9 SE” ar inovatīvo 108MP augstas izšķirtspējas kameru.

Pieteikties Inbox.lv talantu konkursā “Scratch Challange” var ikviens 1.-12. klases skolēns, iesūtot savu sagatavoto spēli, animāciju vai interaktīvo stāstu līdz 16.septembra plkst. 9:00 uz e-pastu: inboxchallange@inbox.lv, e-pastā pievienojot arī vārdu un uzvārdu, vecumu, tālruņa numuru un dzīvesvietas pilnu adresi, lai konkursa rīkotāji varētu sazināties ar iespējamajiem uzvarētājiem un balvu pretendentiem. Vairāk informācijas var atrast speciāli projektam izveidotā interneta lapā https://tavitalanti.lv/ 

Atgādinām, ka 2021.gadā Inbox.lv talantu konkursā jaunāko klašu skolēni tika aicināti demonstrēt savus talantus robotikā, datorzinībās, sportā, mūzikā, dejās, vai kādā citā unikālā prasmju jomā. Šogad konkursā var piedalīties arī vecāko klašu skolēni, tādējādi dalībnieku loks ir paplašināts, taču ir sašaurināta konkursa norises vieta – Scratch.mit.edu.