Skaistumkopšanas salonam “Saulespuķe” Siguldā jaunas telpas

Skaistumkopšanas salons “Saulespuķe” uzsāk darbu jaunās telpās Siguldā, Pils ielā 1a. Līdz šim salons 20 gadus darbojies šajā pašā ēkā, bet pēc rekonstrukcijas tas pārvācies uz plašākiem un meistariem piemērotākiem kabinetiem. Salons ir paplašinājis meistaru skaitu un piedāvā friziera un kosmētiķa pakalpojumus, manikīru, skropstu pieaudzēšanu, laminēšanu, ķermeņa masāžas.

Rekonstrukcijas laikā tika sakārtota ēkas fasāde, remontētas telpas, mainīti logi, durvis un trepes, tika izveidotas telpas, kas tika speciāli pielāgotas salona “Saulespuķe” vajadzībām – uzstādīts profesionāls LED apgaismojums frizieriem, iebūvētas frizieru izlietnes un izveidoti kabineti dažādu skaistuma procedūru veikšanai.

Meistaru skaitu papildinājusi sertificēta skaistumkopšanas speciāliste un friziere no Ukrainas. Salonā strādā 7 meistari, kas piedāvā dažādas ķermeņa masāžas, vaksāciju, uzacu laminēšanu, manikīru, pedikīru, sejas ādas procedūras, matu griešanu, veidošanu un krāsošanu. Salona jaunākais piedāvājums ir skropstu pieaudzēšana un uzacu modelēšana.

“Jaunās salona telpas mums sniedz iespēju attīstīties, atverot jaunas darba vietas meistariem un klientiem sniedzot vairāk pakalpojumu. Domāju, ka laika gaitā mūsu piedāvāto pakalpojumu klāsts vēl palielināsies,” stāsta salona “Saulespuķe” vadītāja Dace Sukse.

Salons “Saulespuķe” šogad svinēs savu 22. dzimšanas dienu. Sākotnēji salons “Saulespuķe” atradās Siguldā, Ausekļa ielā un piedāvāja tikai manikīra un friziera pakalpojumus. 2003.gadā salons paplašinoties pārvācās uz telpām Siguldā, Pils ielā 1a, ļaujot papildināt pakalpojumu un meistaru skaitu.

Salona “Saulespuķe” ēka atrodas Siguldas centrā. Sākotnēji šajā vietā atradās sakņu kiosks, kas laika gaitā papildināts ar piebūvi un 1994.gadā ēkas telpās tika izveidots suvenīru veikals. 2003.gadā tika veikts ēkas remonts un telpās ievācās salons “Saulespuķe”.

Preses relīzes autore: Paula Šalajeva
Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas RISEBA
Sabiedrisko attiecību un reklāmas menedžmenta
studiju programmas 4.kursa studente, 
saskaņā ar noslēgto prakses līgumu