Inbox.lv pelnīs ar reklāmu, bet attīstīs arī Inbox Mail+

Inbox.lv arī turpmāk pamata ieņēmumus plāno no reklāmām, nodrošinot lietotājiem bezmaksas e-pakalpojumus, taču respektējot klientus, kas vēlas būt brīvi no reklāmām, turpinās attīstīt arī Inbox Mail+ maksas e-pakalpojumus. Šobrīd Inbox Mail+ iespējams abonēt ne tikai uz trīs gadu periodu par €20,99, kā iepriekš, bet arī uz vienu mēnesi par €1,00 vai uz vienu gadu par €9,99.

>>> Mail+ galvenās priekšrocības
>>> Kā pieslēgt Mail+

“Tāda tipa uzņēmumiem kā Inbox.lv ir divi iespējamie ieņēmu avoti. Viens virziens paredz ieņēmumus no reklāmām, otrs virziens paredz, ka klients pats apmaksā izdevumus par e-pakalpojumiem. Tā tas darbojas visā pasaulē. Inbox.lv biznesa stratēģija paredz, ka arī turpmāk pamata ieņēmumus plānojam no reklāmām, taču vienlaicīgi attīstīsim arī Inbox Mail+ pakalpojumus tiem klientiem, kas vēlas būt brīvi no reklāmām, kā arī vēlas saņemt papildus priekšrocības,” stāsta Inbox.lv līdzīpašnieks Andris Griķis.

Andris Griķis precizē, ka no esošajiem Inbox.lv klientiem šobrīd tikai 1% izmanto Inbox Mail+ pakalpojumus, kas ir aptuveni 10 tūkstoši lietotāju. “Tas nav daudz, un tas norāda, ka reklāmas Inbox.lv portālā ir samērīgā daudzumā. Mēs arī turpmāk rūpēsimies par to, lai reklāmu skaits būtu samērīgs, vairāk domājot par reklāmas kvalitāti, nevis kvantitāti,” skaidro Andris Griķis.

Savukārt Inbox.lv Tehniskās nodaļas vadītājs Andrejs Čelnovs norāda, ka arvien vairāk ir tādi lietotāji, kas vēlas abonēt Inbox Mail+ pakalpojumu ne tikai tāpēc, ka vēlas būt brīvi no reklāmām, bet piedāvāto tehnisko papildus iespēju dēļ. “Iespējams, priekšā ir kāds intensīvāks darba periods, kad nepieciešams vairāk sūtīt, nepieciešams lielāks datu apjoms un papildus drošība. Šādus lietotājus ceram pamudināt izmantot Inbox Mail+ priekšrocības ar samazinātu abonēšanas periodu,” stāsta Andrejs Čelnovs.

Abonējot Inbox Mail+ pakalpojumu, lietotājs var izsūtīt neierobežotu daudzumu e-pastu dienā (nevis tikai 300 dienā), kā arī vienā ziņojumā iekļaut līdz 350 saņēmējus (nevis 50).  Inbox Mail+ lietotājiem ir pieejama vismaz 100Gb pastkastes krātuve (nevis 20Gb), turklāt lietotāja datiem tiek nodrošināta papildus rezerves kopiju saglabāšana. Maksas pakalpojuma lietotāji var izmantot 5 aizstājvārdus (nevis 1) un 10 savienotos kontus (nevis 1). Inbox Mail+ lietotāji e-pasti ir bez grafiskās reklāmas, bez reklāmas vēstulēm no Inbox.lv portāla adreses promotion@inbox.lv, kā arī bez reklāmām mobilajā versijā.

Lai abonētu Inbox Mail+ pakalpojumu, jāizvēlas abonēšanas periods (jo lielāks abonēšanas periods, jo lētāka gada maksa), apmaksas veids (tiešsaistes maksājums caur internetbanku vai ar kredītkarti, PayPal vai rēķina saņemšanu). Inbox Mail+ pakalpojums tiks aktivizēts 1-2 darba dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas.

Pieslēdzot Inbox Mail+ pakalpojumu, piekļuve e-pastam nemainās – lietotājvārds un parole paliek iepriekšējā. Tiek saglabāts arī līdzšinējais e-pasta saturs, kontakti un iestatījumi.

Pēc termiņa beigām lietotājs automātiski tik atjaunots par Inbox Mail lietotāju, kuram nav pieejamas Inbox Mail+ iespējas. Pirms Inbox Mail+ abonēšanas perioda beigām uz  lietotāja e-pastu tiks nosūtīts automātisks atgādinājums par pakalpojuma pagarināšanas nepieciešamību. Gadījumā, ja bezmaksas pieslēguma limits (20Gb) tiks pārsniegts un pastkaste būs pārpildīta, lietotājs nevarēs saņemt jaunas vēstules, kamēr netiks atbrīvots pietiekami daudz vietas jaunu vēstuļu saņemšanai.