Žurnālisti aicināti brīfingā izvērtēt Dziesmu dienu

Piektdien, 1.jūlijā plkst. 18:00 tirdzniecības centra “Origo” 4.stāva konferenču zālē notiks preses brīfings, kurā Dziesmu dienas organizatori un idejas autori dalīsies pārdomās un iespaidos par Dziesmu dienu, kā arī kopā ar žurnālistiem izvērtēs iespēju to izvērst par tradīciju.
Dziesmu dienu organizē sabiedrisko attiecību aģentūra “RKT Publicitāte” un reklāmas aģentūras “Bates / Red Cell” un “Ze Guru”. Līdzdarbojas arī filmu studija “Subjektiv Films”, Latvijas Tūrisma attīstības valsts aģentūra un vēl daudzi Latvijas uzņēmumiem un valsts organizācijas.
“Tad, kad daļa pasākumu būs jau beigušies, vēlamies kopā ar žurnālistiem pārrunāt cilvēku atsaucību šāda veida pasākumiem un rezumēt, vai Latvija ir zeme, kas dzied, vai tomēr ne,” norādīja “RKT Publicitāte” projektu vadītājs Jānis Ķirpītis.
Žurnālistiem būs arī iespēja uzzināt par dokumentālo filmu, kas sastāvēs no Dziesmu dienas laikā filmētajiem dziedāšanas gadījumiem. Plānots šo filmu izmantot kā reprezentatīvi informatīvu materiālu par Latviju ne vien pašu zemē, bet iespējams arī ārvalstīs.
Lai palīdzētu interesentiem iesaistīties akcijā, rosinātu idejas un plašāk informētu par Dziesmu dienā notiekošajiem pasākumiem, joprojām darbojas un arvien tiek papildināta mājas lapa http://www.dziedi.lv.
Dziesmu dienas organizatori 1.jūlijā aicina dziedāt visus Latvijas uzņēmumus. Savu dalību jau apstiprinājuši vairāki Latvijā zināmi uzņēmumi un valsts organizācijas, tostarp “RBS Skals”, “Stendera ziepju fabrika”, “Emīla Gustava šokolāde”, “Latvijas Radio”, “Lattelekom”, “Origo”, “Grifs AG”, “Līvu Akvaparks”, “Aura Auto”, Jelgavas pilsētas dome, Kuldīgas pilsētas dome un citi

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s