"Hauska & Partner grupa" ienāk Latvijas tirgū

Vīne/Rīga. Starptautiskā biznesa un komunikācijas konsultāciju kompānija Hauska & Partner izveidojusi biroju Rīgā un uzsākusi darbību Latvijas tirgū. Konsultāciju uzņēmums Latvijā izveidots uz sabiedrisko attiecību aģentūras RKTPublicitāte bāzes. Šobrīd tas ir jau piektais Hauska & Partner grupas reģionālais birojs Centrālajā un Austrumu Eiropā, taču pirmais bijušās PSRS teritorijā.
Austrijā bāzētā Hauska & Partner grupa ar aģentūru RKT Publicitāte asociētā partnera statusā sadarbojas jau divus gadus. Turpmāk Latvijas komanda, kuras profesionālajā attīstībā ieguldīti nozīmīgi resursi, būs pilnvērtīga starptautiskās konsultantu grupas sastāvdaļa, ienesot jaunas vēsmas tīkla struktūrā. Latvijas uzņēmums ir pārņēmis Hauska & Partner korporatīvo identitāti un turpinās strādāt saskaņā ar grupas stratēģiju, piedāvājot saviem klientiem biznesa un komunikācijas konsultācijas.
Hauska & Partner grupas prezidents Leo Hauska uzsver, ka Rīgas biroja atvēršana nav jāuztver kā jauns sākums, bet gan kā likumsakarīgs attīstības solis, kas norāda arī uz uzņēmuma izvēlēto Latvijas partneru gatavību nodrošināt Hauska & Partner biznesa filozofijas pilnvērtīgu īstenošanu. Hauska skaidro, ka reģionālie biroji regulāri piedalās starpvalstu projektu vadības grupās, tāpēc kompānijai ir īpaši svarīgi, lai visās valstīs būtu vienlīdz augsta profesionālā sagatavotība. Izmantojot Rīgu kā reģionālo centru, Hauska & Partner plāno atvērt birojus arī pārējās ekonomiski strauji augošajās kaimiņvalstīs. Kā galveno uzdevumu starptautiskā uzņēmuma vadība ir izvirzījusi līderību komunikācijas nozares reputācijas uzlabošanā un profesionālo standartu noteikšanā. Balstoties uz Hauska & Partner grupas uzņēmumu pieredzi citās jaunās ekonomikas valstīs, Latvijas uzņēmumam uzdots profesionālajā vidē akcentēt kvalitātes kritēriju un antidempinga programmas izstrādes nepieciešamību. Līdzīgi kā Latvijas uzņēmumsRKT Publicitāte, arī starptautiskā Hauska & Partner grupa savulaik ir mērķtiecīgi pāraugusi no klasiskas sabiedrisko attiecību aģentūras par biznesa konsultāciju kompāniju.
Hauska & Partner Latvijas partneris Māris Plūme uzskata, ka uzņēmuma darbinieku un konsultantu galvenais izaicinājums ir spēja nodrošināt līdzvērtīgu partnerību klientu uzņēmumu vadītājiem un sniegtu viņiem patiesi nepieciešamus konsultāciju pakalpojumus. Plūme uzsver, ka, sekojot pārmaiņām globālajā biznesā, Hauska & Partner komandai ir izdevies sasniegt jaunu komunikācijas izpratnes līmeni, savā pieejā komunikācijas problēmjautājumiem izmantojot arvien plašāku vadības instrumentu klāstu.
Hauska & Partner Latvijā šobrīd nodarbina septiņus komunikācijas speciālistus, kuru veidotais ienākums 2006. gadā bija aptuveni 142 000 latu. Hauska & Partner Rīgas biroja kontrolpakete pieder Austrijas kompānijai Hauska Gesellschaft m.b.H, bet 25% – Latvijas partnerim un uzņēmuma vadītājam Mārim Plūmem.
Biznesa un komunikācijas konsultāciju kompānija Hauska & Partner dibināta 1990.gadā Vīnē. Hauska & Partner pamatdarbība ir stratēģiskās komunikācijas konsultācijas uzņēmumu un organizāciju vadībai, kā arī uzņēmumu un to ietekmes auditoriju attiecību menedžments. Uzņēmumu grupā šobrīd ietilpst reģionālie biroji Austrijā, Čehijā, Horvātijā, Latvijā un Serbijā. Kompānijai ir sadarbības līgumi ar komunikācijas konsultantu uzņēmumiem Polijā, Ungārijā, Krievijā, Lietuvā, Slovēnijā, Bulgārijā un Rumānijā.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s