“CorpMedia” pārņems žurnālu un portālu “Jelgavniekiem.lv”


Žurnāla un portāla “Jelgavniekiem.lv” īpašnieks turpmāk būs Kristianam Rozenvaldam piederošais SIA “CorpMedia”, kas izdod vairākus nozaru un organizāciju avīzes un žurnālus. Tuvējās dienās tiks iesniegtas izmaiņas LR Uzņēmumu reģistrā. Žurnāla redaktors arī turpmāk būs Māris Papēdis, savukārt portālam tiek meklēts jauns redaktors.


Žurnāls “Jelgavniekiem.lv” ir vienīgais reģionālais iknedēļas žurnāls. Tā tirāža ir 15000. Žurnāls plāno pelnīt ar reklāmas ieņēmumiem. Žurnāls ir nopērkams arī Jelgavas preses izplatīšanas vietās. Žurnāls arī turpmāk būs bezmaksas pieejams daudzās publiskās vietās. Savukārt tiem, kas žurnālu vēlas saņemt regulāri, to var Ls 1,00 mēnesī pasūtīt arī “Latvijas Pasts”.


“Neslēpšu, ka es ar žurnālu un portālu sadarbojos jau kopš šī gada vasaras, kad arī tika iesāktas pārrunas par iespējamo darījumu,” informē K.Rozenvalds, atgādinot, ka uzreiz pēc Jāņiem žurnāls pārtrauca iznākt savā tā brīža veidolā kā “Nedēļa Jelgavā”, un atsāka iznākšanu augusta beigās ar jaunu dizainu, nosaukumu un arī jaunu informācijas pasniegšanas pieeju. “Domāju, ka jelgavnieki ir pamanījuši, ka žurnāls ar katru nākamo numuru ir palicis lasāmāks un skatāmāks,” uzskata K.Rozenvalds, uzsverot, ka vēl ir daudz darāmā pilnveidojot žurnāla saturu.


Žurnālam ir jāpalīdz jelgavniekiem šajā pilsētā dzīvot. Cilvēki alkst uzzināt praktiskas lietas – kur no rīta brokastot, kad remontēs kādu no ielām, ka izmantot Dienvidu tiltu, kur naktī nopirkt maizi u.c. “Ir ļoti neliela pilsētas iedzīvotāju daļa, kas ir iesaistīti pilsētas dzīvē. Tā saucamā elite ir iekūņojusies sevī, savukārt iedzīvotāji ir ieslēgušies savā apātijā. Ļoti daudz ir arī tādu, kas Jelgavā tikai pārnakšņo un savu ikdienas dzīvi vairāk saista ar Rīgu. Tāpēc ir svarīgi, lai žurnāls un portāls ar savu darbību integrē cilvēkus Jelgavā, tādējādi palielinot sabiedriski ieinteresētos Jelgavas pilsoņus,” uzskata K.Rozenvalds.


“Jelgavniekiem.lv” neplāno būt pastāvīgā opozīcijā Jelgavas domei kā līdz šim, taču žurnāls un portāls arī turpmāk uzmanīgi vētīs domes un tās priekšstāvju veikumu un arī kļūdas. “Rakstīsim gan par to, kas ir izdarīts labi, gan arī neklusēsim par nejēdzībām, ja tādas būs,” precizē K.Rozenvalds.


Tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, žurnāls un portāls solās būt atvērts visām partijām un politiskajām organizācijām. Arī līdz šim “Jelgavniekiem.lv” ir rakstījuši gan par LPP/LC, gan arī PCTVL, TB/LNNK, un Tautas partijas aktivitātēm. Turpmāk rakstīsim vēl vairāk un arī par pārējiem. Tiesa, ne visas politiskās organizācijas ir atklātas, turklāt dažas arī šķiro medijus savējos un svešajos.


K.Rozenvaldam šobrīd bez SIA “CorpMedia” pieder arī SIA “RKT Holdings” un SIA “Kristians Rozenvalds”. Viņš ir arī vadītājs biedrībai “Academia”, kā arī Latvijas Mediju golfa kluba prezidents. Savulaik K.Rozenvalds bija arī Latvijas Žurnālistikas skolas direktors, Latvijas Mediju fonda direktors, Baltijas informācijas biroja Maskavā vadītājs, kā arī 1994.gadā izveidoja un 2006.gadā veiksmīgi pārdeva Latvijā senāko sabiedrisko attiecību aģentūru “RKT Publicitāte”. 2007.gada nogalē K.Rozenvalds BNS grupas uzņēmumam “Mediju Monitorings” pārdeva 2000.gadā izveidoto Mediju monitoringa centu “Media Intelligence”. Kristians Rozenvalds joprojām ir arī vairāku uzņēmu konsultants, kā arī sabiedrisko attiecības pasniedzējs vairākās Latvijas augstskolās, kā arī bieži uzstājās ar lekcijām Krievijā, Ukrainā un Baltkrievijā.


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s