«Jelgavnieki.lv» pieaug politiskās informācijas īpatsvars

Aizvien tuvāk nākot pašvaldību vēlēšanām, aizvien aktīvāka kļūst politiskā aģitācija, un arī mūsu žurnālā un portālā Jelgavnieki.lv pieaug politiskās informācijas īpatsvars. Pieaug arī raksti par līdzšinējo domnieku paveikto, mēs arī analizējam viņu solījumus, kuri doti gan saviem vēlētājiem, gan pilsētai.

Mūsu publikācijās jūs neatradīsiet aprakstāmo personu privāto dzīvi, atšķirībā no medijiem, kuriem neviens nepārmet angažētību un politisko pasūtījumu. Mēs nejaucam privāto dzīvi ar sabiedrisko darbību. Nav ko slēpt, ir bijuši gadījumi, kad mums piedāvāta kompromitējoša informācija par Jelgavas deputātu kandidātiem, tajā skaitā arī par politiķu privāto dzīvi.

Taču mēs rakstām un rakstīsim par deputātu darbiem un solījumiem, un mūsu jautājumi būs konkrēti, lai gan izskatās, ka dažiem Jelgavas politiķiem vairāk labpatiktos, ja kāds jauktos viņu ģimenes dzīvē, nevis analizētu viņu paveikto vai nepaveikto.

Ja kādam arī liekas, ka mēs esam pārāk piekasīgi un aktīvi esošo varas partiju darbu vērtēšanā un analizēšanā, varu vienīgi teikt, ka tieši tagad ir īstais laiks šai vētīšanai, jo vēlētājiem jāzina, ko viņu ievēlētie deputāti pēdējos četrus gadus darījuši un paveikuši Jelgavas labā.

Turklāt atgādinām, ka pirms četriem gadiem, uzņemoties atbildību par pilsētas vadīšanu, tā paredzēja ne tikai iespējas sev, bet arī pienākumus pret līdzpilsoņiem un saviem vēlētājiem. Tāpēc arī lasot tagadējo deputātu kandidātu solījumus, neaizmirsīsim tos atgādināt tiem, kuri tiks ievēlēti par deputātiem Jelgavā.

Jā, mēs atbalstām zināmus un noteiktus principus politikā, arī pašvaldībā, bet tas ir godīgāk nekā mediji, kas tēlo savu neatkarību, bet patiesībā atbalsta kādu politisko spēku.

Māris Papēdis,

portāla un žurnāla Jelgavnieki.lv galvenais redaktors


Žurnāla Jelgavnieki.lv PDF arhīvs – http://www.jelgavnieki.lv/?l=157

Žurnāla Jelgavnieki.lv PDF jaunākais numurs – http://files.me.com/corpmedia/xmxpx5Žurnāla Jelgavnieki.lv jaunākajā numurā lasiet:

Vai Jelgavā varētu notikt praids? Ko par to saka Jelgavas politiķi?

Diktatūra Jelgavas pašvaldības policijā

LPP/LC jaunas darba vietas Jelgavā redz lidlaukā un dzelzsceļā

Cik pamatota ir ZZS Jelgavas nodaļas sludinātā vienotība?

Priekšvēlēšanu solījumi un aktivitātes

Priekšvēlēšanu manipulācijas ar basketbola klubu “Zemgale”

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s