Darbību uzsākusi pirmā tālmācības vidusskola

Pateicoties Izglītības un zinātnes ministrijas atbalstam, Rīgas Tālmācības vidusskolā sākot ar 2009./2010. mācību gadu Latvijā pirmo reizi tiks uzsākta vispārējas vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena apguve tālmācībā, kas ir neklātienes izglītības paveids.

Rīgas Tālmācības vidusskola (RTV) ir privāta izglītības iestāde, kuras mērķauditorija ir jebkurš cilvēks, kurš vēl nav uzsācis vai ir pārtraucis mācības vidusskolā. Vidusskola piedāvā jebkuram interesentam uzsākt mācības 10., 11. vai 12.klasē.

Tālmācības izglītības forma ir ērta un viegli apvienojama ar darbu un privāto dzīvi, jo paredz klātienes konsultāciju apmeklēšanu tikai vienu reizi mēnesī- sestdienās. Audzēknis mācās patstāvīgi, izmantojot mācību līdzekļus un Rīgas Tālmācības vidusskolas izstrādātos un elektroniski pieejamos tālmācības papildmateriālus. Kā jebkurā citā vidusskolā, arī RTV ir jākārto ieskaites un eksāmeni.

RTV paver iespēju iegūt vidējo izglītību arī tālākos Latvijas novados un pat ārzemēs dzīvojošajiem un strādājošajiem tautiešiem. Ārzemēs dzīvojošie tautieši ieskaites kārtos izmantojot internetu.

Uzņemšana Rīgas Tālmācības vidusskolā notiek sākot ar 30.aprīli. Plašāka informācija ir publiskota mājas lapā: www.talmacibasvsk.lv

„Rīgas Tālmācības vidusskola” reģistrācijas apliecība izdota, Rīgā 06.03.2009. ar Nr. 3913802737 un tai ir izsniegta programmas īstenošanas licence Nr. 8701, Rīgā 30.04.2009. par „Vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena” realizēšanu. Izglītības programmas kods 31011013.

Plašāka informācija:

Rīgas Tālmācības vidusskola

Tālr./fakss.: +371 67592999

Mob.tālr.: +371 26447772

info@talmacibasvsk.lv

http://www.talmacibasvsk.lv

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s