Golfa spēlētāji palīdzēs Jaunmārupes bērnam

“Jau trešo gadu pēc kārtas golfa laukums “Viesturi” un tā īpašnieks Igors Mališkovs rīko labdarības turnīru “Līgo kauss”, lai mobilizētu turīgos golfa spēlētājus saziedot naudu kādam Jaunmārupes bērnam, kuram nepieciešama dārga ārstēšanās.

Golfa laukuma “Viesturi” direktore Sandra Opite ar lepnumu atceras, ka 2007.gadā tika saziedoti 1500 Ls, taču 2008.gadā jau vairāk nekā 5000 Ls. Šī gada summu Sandra Opite vēl neņemas prognozēt.

“Šodien, varbūt vairāk nekā iepriekš, kādam golfa laukuma kaimiņu bērnam ir nepieciešama mūsu un sabiedrības palīdzība,” uzskata Sandra Opite, piebilstot, ka spiesta atzīt, ka arī vairākus golfa spēlētājus ir skārusi krīze ekonomikā.

Šogad labdarības turnīru “Līgo kauss” atbalsta un pasākuma sarīkošanā palīdz arī “DnB Nord banka” un “Direktoru skola”, kas kopā ar Igoru Mališkovu gādās par dalības maksu, green fee un visu lieliskai noskaņai nepieciešamo, savukārt golfa spēlētāji turnīrā iesaistās ar reģistrācijas ziedojumu 20 latu apmērā.

Sandra Opite precizē, ka sestdien, 20.jūnijā pulksten 11.00 ar starta šāvienu laukumā dosies golfa spēlētāji, kuri jau apguvuši spēles meistarību, taču pateicoties iespējai ar ziedojumu uzlabot savus sitienus, varbūt kāds uzrādīs Tiger Wood cienīgu rezultātu.

Kā jau “Līgo kausā” ierasts, par atsevišķi samaksu, kas nonāks kopējā ziedojumu kasē slima bērniņa veselības uzlabošanai, neizdevušos sitienus varēs padarīt nebijušus un atkārtot. Iespējas būs visdažādākās cenā no diviem līdz 10 latiem. Arī soda punkti par noteikumu pārkāpumu neatspoguļosies vis spēlētāja rezultātā, bet gan ziedojumu sarakstā – katrs soda punkts būs 10 latu vērts.

Sestdien, 20.junijā, no pulksten 13.00 notiks golfa apmācība un sacensības tiem, kuri vēl mērķē šo skaisto sporta un atpūtas veidu ieskaitīt savu hobiju kontā.

Sestdien, 20.jūnijā, no 15.00 golfa spēlētāji un viesi tiks cienāti ar jaukiem “Coutry Grill” restorāna ēdieniem, baudīs skaistu dzīvo mūziku. “Piedāvāsim arī dažādas izklaides, piemēram, pokera spēli un vēl dažādus pārsteigumus. Visos kluba mājas televizoros varēs vērot gan golfa turnīru gan arī Eiropas čempionāta sievietēm izšķirošās spēlēs,” uzskaita Sandra Opite.

Vairāk informācijas:

Sandra Opite, tel. 29219699

Sacensību nolikums

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s