20.jūnijā Jūrmalā notiks Mediju kauss pludmales volejbolā

13 Latvijas masu mediju darbinieku, sabiedrisko attiecību un reklāmas speciālistu komandas pieteikušas savu līdzdalību Mediju kausa izcīņai pludmales volejbolā, kas notiks sestdien, 20.jūnijā, Jūrmalā, Dubultos, Orizzonte beach stadionā no plkst. 10:00 līdz 19:00.
 
Turnīrā piedalās rakstošo, rādošo, runājošo un citu mediju un mediju aģentūru komandas, kas vēlas lieliski pavadīt laiku saulainajā pludmalē un sportiskā azartā sagraut konkurentu komandas.

Šī gada Mediju kausu organizē Latvijas Pludmales Volejbola līga sadarbībā ar producentu kompāniju “beach.lv”. Ar šo turnīru tiks atklāta Latvijas pludmales volejbola 2009. gada oficiālā sezona.

Mediju kausa izcīņa notiks pēc pludmales volejbola standarta noteikumiem, kaut arī iespējams, ka ar tiesnešu lēmumu tiks pieņemti noteikti atvieglojumi. Iespējamās izmaiņas tiks paziņotas uz vietas, iepazīstoties ar pieteikto komandu pieredzi un profesionālo sagatavotību.

Sacensībām var pieteikt masu mediju darbinieku, sabiedrisko attiecību un reklāmas speciālistu veidotas komandas. Komandai (jauktajai vai viena dzimuma) jāsastāv no 3 dalībniekiem, taču, ņemot vērā pludmales volejbolā pastāvošās pāru tradīcijas, iespējams pieteikt arī komandu ar tikai 2 dalībniekiem. Var pieteikt ari vairāk nekā 3 dalībniekus, taču laukumā vienlaicīgi varēs atrasties ne vairāk kā 3.

Šis būs jau piektais Mediju kauss pludmales volejbolā. Šo iniciatīvu savulaik aizsāka Kristians Rozenvalds un Baiba Lulle. 2005.gadā mediju kauss notika „Rāmkalnos”, 2006.gadā „Minhauzena Undas” pludmales volejbola laukumos, savukārt sākot ar 2007.gada Mediju kauss notiek Jūrmalā, pludmales volejbola stadionā.


Mediju kausa programma:
10.00 Ierašanās un reģistrācija
11.00 Sacensību sākums
17.00 Sacensību beigas
17.15 LPVL pludmales volejbola 2009. gada sezonas prezentācija
17.45 Sacensību uzvarētāju apbalvošana
18.00 BBQ un Zelta alus pludmales mūzikas skaņās


Plašāka informācija:
Ruta Millere, Mob. tel.: 26584394
info@beachvolley.lv

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s