Mediju kausu pludmales volejbolā izcīna reklāmas speciālisti

Sestdien, 20.jūnijā, Jūrmalā, Dubultos, Orizzonte beach pludmales stadionā notika Mediju kausa izcīņa pludmales volejbolā. Piedalījās 12 komandas, kuras pārstāvēja Latvijas masu mediju darbiniekus, arī sabiedrisko attiecību un reklāmas speciālistus. Šīgada Mediju kausu organizē Latvijas Pludmales Volejbola līga sadarbībā ar producentu kompāniju beach.lv. Ar šo turnīru tika atklāta Latvijas pludmales volejbola 2009.gada oficiālā sezona.

 

Mediju kausu izcīnīja komanda “E-Kolumbs”, kurā startēja startēja Latvija labi zināmie reklāmas speciālisti Andris Blaka un Varis Lazo, kā trešo piesaistot tūrisma nozarē zināmo Gunti Učelnieku.

Jāpiebilst, ka reklāmas speciālists Andris Blaka pludmales volejbolam ir pievērsies nopietnāk, tai skaitā līdzdarbojoties volejbola dzīves organizēšanā, kā arī organizējot Pludmales volejbola akadēmiju, kur gūtās iemaņas, kā redzams, ir atspoguļojušās arī šo sacensību rezultātos.


Otro vietu, zaudējot finālā, izcīnīja ar pludmales volejbolu saistītā producentu apvienībā Beach.lv, kurā startēja Patriks Grīva, Andris un Alvis Cīruļi. Trešo vietu izcīnīja eSports.lv, kurā startēja Edgars Bērziņš un Andrejs Dombrovskis.

Godalgoto vietu ieguvēji saņēma dāvānu kartes no Orizzonte pludmales restorāna, savukārt visi dalībnieki pēc sacensībām tika cienāti ar “Rīgas Miesnieks” un “Zelta Alus” sarūpēto BBQ pludmales mūzikas skaņās.

Atgādinām, ka sacensību nolikums paredz, ka piedalīties var jebkura Latvijas mēdiju, radošo aģentūru, sabiedrisko attiecību firmu pieteikta komanda, kuras dalībniekiem ir jābūt darba attiecībās ar konkrēto organizāciju. Spēles laikā uz laukuma ir jābūt vismaz diviem radošā darba veicējiem vai uzņēmuma vadītājiem.

Komandai (jauktajai vai viena dzimuma) jāsastāv no 3 dalībniekiem, taču, ņemot vērā pludmales volejbolā pastāvošās pāru tradīcijas, bija iespējams pieteikt arī komandu ar tikai 2 dalībniekiem. Varēja pieteikt arī vairāk nekā 3 dalībniekus, taču laukumā vienlaicīgi varēja atrasties ne vairāk kā 3.

Šis bija jau piektais Mediju kauss pludmales volejbolā. Šo iniciatīvu savulaik aizsāka Kristians Rozenvalds un Baiba Lulle. 2005.gadā mediju kauss notika „Rāmkalnos”, 2006.gadā „Minhauzena Undas” pludmales volejbola laukumos, savukārt sākot ar 2007.gada Mediju kauss notiek Jūrmalā, pludmales volejbola stadionā.


Plašāka informācija:
Ruta Millere, Mob. tel.: 26584394

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s