“Ideju vakariņās” diskutēs par izmaksu optimizāciju

Trešdien, 1.jūlijā plkst. 18:30 “Hotel Īslande” restorānā notiks jau otrās “Ideju vakariņas”, kad vienkopus pie vakariņu galda tiks pulcēti sabiedrībā zināmi un idejām bagāti uzņēmēji, finansisti, politiķi, ierēdņi, pētnieki un žurnālisti, lai brīvā formā iniciētu un apspriestu idejas Latvijai un tās tautsaimniecībai.

“Šoreiz būsim lietišķāki nekā pirmajās “Ideju vakariņās” un runāsim nevis tikai krīzi. Tēma, atbilstoši “Baltijas konsultantu nama” darbības profilam – izmaksu optimizācijas iespējas apstākļos, kad samazinās ieņēmumi, turklāt tie kļūst grūti prognozējami,” tēmu piesaka “Baltijas Konsultantu nama” valdes loceklis Māris Ginters.

“Plānojam savā starpā izrunāt gan to, kā tam būtu jābūt teorētiski, gan arī to, kā tas praktiski padodas. Un te pieredzes apmaiņai ir jo īpaša liela loma,” precizē Māris Ginters.

“Ir vajadzīgas idejas, tai skaitā pat visnereālākās, tādējādi dodot cerību gan darba devējiem, gan arī darba ņēmējiem. Man liekas, ka šobrīd ekonomisko situāciju jau vairāk sāk ietekmēt nevis finanšu nepietiekamība, bet gan uzņēmēju bailes un apātija,” norāda Māris Ginters.

“Ideju vakariņu” moderators Kristians Rozenvalds atgādina, ka pirmajās vakariņās piedalījās daudzi Latvijā zināmi cilvēki, tai skaitā LTRK ģenerālsekretāre Žaneta Jaunzeme–Grende, “Baltkom” prezidents Pēteris Šmidre, “Inbox.lv” īpašnieks Andris Griķis, “Stendera Ziepju fabrikas” īpašnieks Jānis Bērziņš, Tūrisma attīstības valsts aģentūras direktors Uldis Vītoliņš, “airBaltic” viceprezidents Gregorijs Pomerancevs, “Glāzeru grāmatvedības kantora” īpašnieks Jānis Glazers, “ToBeBest.com” īpašnieks Vilnis Baltiņš, žurnālists Pauls Timrots, kā arī “Baltijas Konsultantu nama” pārstāvji Māris Ginters un Mārtiņš Strauss.

“Ideju vakariņas” organizē “Baltijas Konsultantu nams” kopā ar biedrību “Academia”. Tās ieplānotas katra mēneša pirmās trešdienas vakarā un notiek “Hotel Īslande” restorānā. Katrs par savām vakariņām maksās pats – Ls 4,50

“Baltijas Konsultantu nams” ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Latvijā, kas specializējies grāmatvedības ārpakalpojumu sniegšanā, vienlaikus apkalpojot vairāk nekā 160 Latvijas uzņēmumus. “Attiecīgi mums ir iespēja no pirmavotiem iepazīt jaunākās tendences Latvijas tautsaimniecībā. Situācija nav iepriecinoša,” zina stāstīt Māris Ginters.

Plašāka informācija:

Māris Ginters, “Baltijas Konsultantu nams”

Mob. +371 29252369; Tel.: +371 67397558;

maris.ginters@bkn.lv; http://www.bkn.lv

Kristians Rozenvalds, “Academia”

Mob. +371 29 546666

Kristians@Rozenvalds.lv; http://www.rozenvalds.lv

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s