RTEC – pievilcīgākais biroju centrs IT uzņēmumiem

2009. gada jūlijā Rīgā tiks atvērts pirmais specializētais biroju centrs Latvijā „Rīgas Tehnoloģiju Centrs” (RTEC), kas būs īpaši piemērots dažādiem IT uzņēmumiem. Tajā atradīsies IT uzņēmumam „DEAC” piederošais datu centrs „Rīga”, tādēļ biroju centra nomniekiem būs pieejami dažādi specializēti tehnoloģiskie risinājumi.

Rīgas Tehnoloģiju Centra telpas, ar tajā esošajām augstas klases komunikācijām un datu centra klātbūtni, būs interesantas informāciju tehnoloģiju vai ar IT nozari saistītiem uzņēmumiem. RTEC būs piemērots birojs interneta mājas lapu veidotājiem un uzturētājiem, programmatūras izstrādātājiem, dažādiem jauno mediju uzņēmumiem, kuriem nepieciešams ātrs internets, ērti pieejami vieta programmatūras testu veikšanai, liela apjoma datu bāzu uzturēšanai, kā arī citi tehnoloģiskie risinājumi.

„Pieredze rāda, ka vienuviet atrodoties daudziem vienas nozares uzņēmumiem, tie savā starpā nevis konkurē, bet gan viens otram palīdz piesaistīt klientus. Tas ir līdzīgi kā tirgus laukumā vai arī krogu biznesā, kad klientam apmeklējot vienu krogu, pastāv iespēja, ka tas apmeklēs arī blakus esošo u.c.” atzīmē RTEC attīstītāja SIA „NN-Loģistika” valdes loceklis Kārlis Ķezis.

“Turklāt, ir pamats domāt, ka uzņēmumiem, kas darbojas tik specifiskajā IT jomā, ikdienā būs interesantāk atrasties kopā ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem, kā arī veiksmīgāk attīstīt savstarpējo sadarbību,” pārliecināts ir K. Ķezis.

Tomē RTEC biroju telpas pieejamas ne tikai IT uzņēmumiem. Tās atbilsts dažādu nozaru uzņēmumu prasībām, turklāt uzņēmumi, kam nepieciešamas biroja telpas, reizē ar tām var nomāt arī telpu aprīkojumu. 8900 m2 lielajā biroju kompleksā pieejama darba vietas mēbeļu, skapju, plauktu, datoru un biroja tehnikas noma, kā arī bezmaksas internets.

„Ar vienu no mūsu lielākajiem nomniekiem SIA „DEAC”, kura datu centrs, kas ir lielākais Baltijā, atradīsies mūsu telpās, esam vienojušies, ka visiem RTEC telpu nomniekiem datu centru pakalpojumi tiks piedāvāti par izdevīgākām cenām kā parasti,” atzīmē K. Ķezis

Rīgas Tehnoloģiju Centrs atrodas 20 minūšu braucienā no Rīgas centra, ērti pieejamā vietā, Maskava ielā 459. Tā kopējā platība sasniedz 8900 m2 no kuriem 6000 atvēlēti biroju telpām, bet pārējie noliktavām. Tā attīstītājs ir SIA „NN-Loģistika”, bet lielākais nomnieks ir datu centru operators „DEAC”.

Papildus informācijai:

Kārlis Ķezis, NNL valdes loceklis

Tel. 20222666, biroji@rtec.lv, http://www.rtec.lv

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s