Žurnāla “Tūrisms” iznākšana atlikta

LR Ekonomikas ministrija ir ierosinājusi Latvijas tūrisma profesionāļiem domātā žurnāla “Tūrisms” iznākšanu atlikt līdz brīdim, kad tiks pilnībā pabeigta Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) reorganizācija un tiks veiktas visas iecerētas aktivitātes – pieņemtas tūrisma politikas pamatnostādnes, rīcības plāns, izveidota TAVA konsultatīvā padome, kā arī, iespējams, TAVA jaunais direktors. Žurnāla “Tūrisms” kārtējais numurs bija ieplānots 7.jūlijā.

Atgādinām, ka optimizējot valsts pārvaldes sektoru, LR Ekonomikas ministrija turpina darbu pie savā pārraudzībā esošo iestāžu darbības izvērtēšanas un veic konkrētus pasākumus šo iestāžu darbības efektivitātes palielināšanā un izdevumu samazināšanā. Izvērtējot TAVA funkcijas un to īstenošanai nepieciešamos resursus, tiek veiktas izmaiņas TAVA organizatoriskajā struktūrā un darbības prioritātēs.

“Šobrīd, kad ir tik daudz neskaidru jautājumu, nav lietderīgi tērēt līdzekļus, tai skaitā arī budžeta līdzekļus žurnāla izdošanai, jo nav jēga izdot it kā informatīvu materiālu, kura ir vairāk jautājumu nekā atbildes. Šai situācijā ir labāk ir drusku nogaidīt,” LR Ekonomikas ministrijas ierosinājumu atbalsta žurnāla izdevēja SIA “Corpmedia” valdes loceklis Kristians Rozenvalds.

“Turklāt, cik zinu, LR Ekonomikas ministrijā šobrīd tūrisma nozares jautājumi tiek risināti raiti un atbildīgi, attiecīgi nav pamats domāt, ka tas viss var pārmērīgi ievilkties,” norāda Kristians Rozenvalds. Kā vēlākais iznākšanas datums ir noteikts 7.septembris, jo to paredz noslēgtais līgums ar “Latvijas Pasts” par žurnāla izplatīšanu abonentiem. “Mēs esam gatavi žurnālā kārtējo numuru izdot arī jau augusta sākumā, taču tas atkarīgs no tā, cik liela būs skaidrība,” tā Kristians Rozenvalds.

Žurnāls “Tūrisms” ir vienīgais drukātais izdevums Latvijas tūrisma profesionāļiem. Līdz ar krīzi, lasītāju interese par to ir būtiski pieaugusi. Tūrisma profesionāļi vēlas noskaidrot, kā šobrīd sokas pārējiem nozares cilvēkiem, kā arī viņi vēlas uzzināt, kādās ir nozares attīstības perspektīvas.

Žurnāla “Tūrisms” dibinātājs ir TAVA, bet sākot ar 2008.gadu žurnāla izdevējtiesības konkursa kārtībā ieguva SIA “CorpMedia”, kura specializējusies korporatīvu, tai skaitā arī nozares izdevumu veidošanā. SIA „CorpMedia” veido arī žurnālu un portālu “Jelgavnieki.lv”, kā arī izdevusi vairākus korporatīvos medijus, tai skaitā: „Adam Auto Avīze”, „Deloitte” žurnāls „Talants”, T/c „Origo” avīzi darbiniekiem „Z-Atskaite”, SIA „Telekomunikāciju grupa” avīzi klientiem, Biznesa Vadības koledžaas avīzi „Biznesa Vadība”, kā arī žurnālu LR IeM sistēmas darbiniekiem „Kārtība un Drošība”.

Vairāk informācijas:

Kristians Rozenvalds, +371 29 546666

Kristians@Rozenvalds.lv

http://www.TurPro.lv

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s