Latvijas tirgū ienāk augstākās kvalitātes medaļas

Latvijas viens no lielākajiem un vecākajiem apbalvojumu tirdzniecības uzņēmumiem EIROKAUSS ir kļuvis par Ziemeļeiropas lielākā medaļu ražošanas uzņēmuma SPORRONG oficiālo pārstāvi Latvijā.

„Esam smagi strādājuši, lai beidzot kļūtu par oficiālo Sporrong pārstāvi Latvijā” saka Eirokauss SIA īpašnieks Modris Kalnciems. „Šis līgums ar lielāko reģiona ražotāju dos iespēju Latvijas sporta, kultūras un citu nozaru pārstāvjiem iegādāties no mums visa veida izstrādājumus no metāla par ražotāja cenām un tas šajā laikā būs ļoti nozīmīgi, jo pasākumu organizatori spēs par gandrīz tādu pašu cenu saņemt daudz augstākas kvalitātes produktus,” ar prieku piebilst Modris Kalnciems, vienlaicīgi piebilstot, ka līdz šim vietējie pircēji izvēlējās lētākos Ķīnas un Itālijas metāla izstrādājumus

„Mums ir liels gods uzsākt ciešāku sadarbību ar firmu Eirokauss, jo vairākus gadus esam sekojuši līdzi mūsu sadarbībai un apjomu izaugsmei Latvijas tirgū. Esam pagodināti, ka mūsu medaļas ir saņēmuši Latvijas labākie maratona skrējēji, basketbolisti, motosportisti un daudzu citu sporta veidu laureāti un pasākumu dalībnieki,” tā Sporrong valdes loceklis Hendriks Karlsons.

Sporrong ir izveidots jau 1666.gadā (!) un ar savu tagadējo nosaukumu ir pazīstams no 1842.gada. Sporrong primārais tirgus ir Skandināvijas valstis un ir vērsts uz dažādu aksesuāru, prezentreklāmas dāvanu un medaļu ražošanu. 2007.gadā Sporrong apgrozījums bija vairāk kā 16 miljoni EUR un uzņēmums nodarbina vairāk kā 150 darbiniekus. Sporrong ir sertificēts ražotājs saskaņā ISO 9001:2000 un ISO 14001:2004 vadības standartiem un ražošana notiek ievērojot stingrus vides aizsardzības noteikumus.

Eirokauss SIA ir dibināts un strādā Latvijas sporta apbalvojumu jomā no 1996.gada.Ir viens no lielākajiem un pieredzes bagātākajiem šīs nozares uzņēmumiem Latvijā.

Plašāka informācija:

SIA Eirokauss.

Tālrunis uzziņām 67 228 662

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s