Uz Eiropas skvoša kausu – “Igates” sponsorētās formās

Latvijas sieviešu skvoša izlase uz Eiropas Nāciju izaicinājuma kausa turnīru devusies jaunās sporta formās, kuru iegādi sponsorējis Jelgavas uzņēmums “Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””.

Eiropas Nāciju izaicinājuma kauss šogad notiek no 1. līdz 4. oktobrim Polijas pilsētā Poznaņā. Latviju sacensībās pārstāvēs četri vīrieši un četras sievietes, tostarp Jelgavas sporta un fitnesa centra “Fitland” skvoša trenere Baiba Lulle.

Latvijas sieviešu izlase uz Poznaņu dosies šadā sastāvā: jau minēta Baiba Lulle, Ieva Vilīte, Laura Gaigala, kā arī rezerviste Solvita Geistere. Vīriešu izlase: Aleksandrs Pāvulāns, Arnis Tihvinskis, Kaspars Purgailis un Marģers Zeitmanis.

Jelgavniece Baiba Lulle Eiropas Nāciju izaicinājumā kausā Latvijas izlases sastāvā piedalīsies jau trešo reizi. Pirms diviem gadiem šīs sacensības notika Rīga, pērn Ungārijā.

Kā Latvijas sieviešu izlases rezerviste varēja būt arī vēl viena Jelgavas skvošotāja – Dace Ferdate, taču viņa darba apstākļu dēļ nevarēja izbrīvēt šīm sacensībām laiku, tāpēc viņas vietā uz Poliju dosies Solvita Geistere. Par Daces Ferdates iekļūšanu starp Latvijas labākajām skvošotājām ļoti lepna ir arī Baiba Lulle, kura kā Jelgavas kluba Fitland skvoša trenere ir veltījusi daudz laika Dace Ferdates izaugsmei skvošā.

Baiba Lulle ir pateicīga par sniegto atbalstu Ceļu būvniecības sabiedrības “Igate” līdzīpašniekam Mārim Peilānam, kurš ir arī aktīvs skvoša spēlētājs. “Prieks, ka šajā ekonomiskajā situācijā vēl atrodas uzņēmēji, kas saprot sporta nozīmi sabiedrībā un atbalsta arī tos sporta veidus un līmeņus, kam grūti piesaistīt sponsorus,” uzņēmēja pretimnākšanu novērtē Baiba Lulle, atgādinot, ka “Igate” finansiāli atbalstīja arī 1. Jelgavas čempionātu skvošā.

“Igate” ir atbalstījusi ļoti daudzus sporta veidus un nepārtrauc to darīt arī šajā ekonomiski grūtajā laikā, jo sports un aktīva darbošanās novērš no sliktām domām par apkārt notiekošo,” teic “Igates” līdzīpašnieks Māris Peilāns.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s