Žurnālā “Jelgavnieki.lv”: vai Jelgava ir studentu pilsēta?

Pie lasītājiem nonācis oktobra žurnāls “Jelgavnieki.lv”. Numura tēma: Jelgava – studentu pilsēta. Kādas ir darba iespējas studentiem? Kādi ir studentu naudas tērēšanas paradumi? Cik droši ir studentiem izklaidēties Jelgavas klubos? Ar studijām saistīta arī žurnāla intervija – iztaujāts tika nesen ievēlētais LLU Sociālo zinātņu fakultātes dekāns Voldemārs Bariss, kurš iepazīstina ar savu skatījumu par LLU, sociālām zinībām un arī politiku Latvija un Jelgavā.


“Aizvadītajā mēnesī studenti atkal piepildīja pilsētas klubus un skvērus, tāpēc mūsu pievēršanās studentiem un studijām ir pamatota un aktuāla. Turklāt, Jelgavā uz mācību laiku pilsētas iedzīvotāju skaits pieaug pat par 20%, tāpēc, manuprāt ir būtiski aplūkot, kā studenti dzīvo, kā atpūšas, kā tērē naudu un kur to iegūst. Iedzīvotāju un studentu interesēs ir arī jāvērtē, cik efektīva ir esošā pilsētas vadības un augstskolas sadarbība,” numura tēmas izvēli skaidro žurnāla redaktors Māris Papēdis.

Jau ierasts, ka žurnāla aktuālo tēmu sarakstā ir arī ekonomika, drošība un izklaide. Daudz vietas atvēlēts arī sportam, šoreiz vairāk par hokeju, kā arī apkopotas sportošanas iespējas sievietēm Jelgavā.

Žurnālā “Jelgavnieki.lv” aprakstītas arī tādas tēmas kā drošība virtuālajā tīmeklī, kā arī apkopoti ekspertu ieteikumi par īpašumu pasargāšanu no garnadžiem. Arī šajā numurā žurnāla veidotāji nav aizmirsuši par aktuālajām tēmām – krīzi un politiku.

Žurnāla “Jelgavnieki.lv” izdevējs Kristians Rozenvalds žurnāla ievada slejā norāda, ka žurnāla mērķus nav plānots mainīt. “Esot pastāvīgā kontaktā ar lasītājiem, esam sapratuši, cik ļoti viņi gaida palīdzību izdzīvot savā pilsētā šajos grūtajos laikos, cik ļoti arī viņiem rūp drošība, sociālā aizsardzība un izglītība. Diemžēl, aizvien vairāk ir to, kas saprot, ka nevarēs paļauties uz pašu ievēlētās varas atsaucību. Un šādā laikā un apstākļos masu medijiem ir jo īpaši liela loma un arī atbildība,” žurnāla “Jelgavnieki.lv” ievada slejā raksta Kristians Rozenvalds.

Žurnāla izdevējs ir arī gandarīts par to, ka spītējot krīzei, žurnālā ir daudz reklāmas, jo tā ir vienīgais žurnāla ieņēmumu un izdzīvošanas avots. “Redakcijai nav ne slēptu, ne arī atklātu sponsoru. Cik paši nopelnīsim, tik arī varēsim tērēt savās un lasītāju interesēs,” uzsver Kristians Rozenvalds.

“Domājot par saviem ieņēmumiem, esam vienlaicīgi padomājuši arī par saviem klientiem. Ir sarūpēta iespēja reklamēties arī mazām organizācijām īpaši izveidotajos mazajos reklāmas laukumus gan žurnālā, gan arī portālā “Jelgavnieki.lv”. Vienlaicīgi ir saglabāts efektīvs un efektīgs piedāvājums arī lielajiem reklāmas devējiem. Šeit ir acīmredzams rezultāts – ir labi žurnālam un arī labi reklāmas devējiem,” žurnāla ievada slejā norāda Kristians Rozenvalds.

Atgādinām, ka ikmēneša izdevumu Jelgavnieki.lv var iegādāties preses izplatīšanas vietās, tostarp, lielveikalos un degvielas uzpildes stacijās u.c. Tāpat žurnālu iespējams abonēt.

Nākamais žurnāla Jelgavnieki.lv numurs iznāks novembrī. Māris Papēdis informē, ka jau tagad zināms, ka novembra numura tēma būs satiksme Jelgavā.

Žurnāla PDF šobrīd pieejams http://www.corpMedia.lv

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s