Inbox.foto palielina ietilpību līdz 10Gb

Ziemassvētkos Inbox.lv ir sagādājis jauku un patīkamu pārsteigumu saviem klientiem. Tagad Inbox.Foto ietilpība ir palielināta līdz pat 10Gb. Būtiski ir uzlabota arī Inbox.Foto tehniskā platforma, kas šobrīd nodrošina stabilu, ātru un drošu servisa darbību.

 

“Inbox.foto ir pilnibā jauna tehnoloģiskā platforma, lai gan lietotāju interfeiss nav mainīts. Būtiski ir uzlabots augšupielādes ātrums. Esam radījuši arī iespēju 10-kārtīgi palielināt katra lietotāja bilžu albumu apjomu līdz 10Gb, līdzšinējā 1Gb vietā,” informē inbox.lv valdes priekšsēdētājs Andris Griķis.

Uz Inbox.foto serveri katram Inbox.lv lietotājam ir iespēja augšupielādēt savas fotogrāfijas, lai pēcāk šīs fotogrāfijas un galerijas varētu aplūkot pašu definēta auditorija. Bildes var ērti nosūtīt e-pastā. Šīs iespējas jau aktīvi izmanto gan privātpersonas, gan arī uzņēmumi.

“Ņemot vērā Latvijas ekonomikā un reklāmas tirgū notiekošo, mums nav pamats cerēt uz reklāmas ieņēmumu kāpāmu. Taču reklāmas tirgus agrāk vai vēlāk atgūsies, un tad attīstīsies tikai tie interneta portāli, kas nebūs pazaudējuši savus lietotājus. Tas ir visu interneta portālu šā brīža izaicinājums,” uzskata Andris Griķis.

“Globālās konkurences apstākļos lietotājiem Latvijā neinteresē Latvijas ekonomikas diagnozes. Lietotāji vēlas saņemt labāko pakalpojumu. Un ja mēs gribam vietējā tirgū konkurēt ar tādiem monstriem kā Google, Yahoo u.c., tad mums ir jābūt tikpat aktīviem, lai arī cik tas šobrīd grūti nebūtu. Šis ir ļoti atbilstošs laiks pilnveidot esošos produktus, lai nodrošinātu Inbox.lv lietotāju lojalitāti. Tāpēc Inbox.lv turpina attīstīt savu tehnoloģisko platformu,” uzlabojumu nepieciešamību pamato Andris Griķis, paužot gandarījumu par to, ka tos novērtē gan Latvijas, gan citu valstu interneta lietotāji, reģistrējoties un izmantojot inbox.lv servisus. Aizvadītājā gadā ekspertu aptaujā Inbox.lv tika atzīts par trešo mīlētāko zīmolu Latvijā, kurš turklāt bija pirmais no Latvijā radītajiem zīmoliem.

Inbox.lv jaunu servisu veidošana notiek balstoties uz cilvēku nākotnes vajadzībām. Jau šobrīd tiek piedāvāti 18 horizontālā tipa portāla servisi, no kuriem populārākais ir Inbox Mail, kuru izmanto 48% no viesiem Inbox.lv lietotājiem. Pārējos produktus, no kuriem izmantotākie ir Inbox Spēles, Inbox Foto, Inbox Smart un Inbox Files, izmanto 52% no visiem lietotājiem. Arī šogad ir tapis jauns Inbox.lv serviss – Inbox Saites, kas piedāvā saišu saglabāšanas funkciju. Arī turpmāk plānots pilnveidot esošos produktu, kā arī veidot jaunus atbilstoši lietotāju vajadzībām.

Andris Griķis informē, ka ir pieaudzis Inbox.lv darbinieku skaits, kas strāda pie jaunu produktu izstrādes un tehnoloģiskās platformas uzlabojumiem. Tiek plānota arī tehnoloģiskās platformas licenzēšana ārvalstīs. Inbox jau veiksmīgi strādā Lietuvā.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s