Pie moteļa «Akva» veidos laivu maksas stāvvietu

Izvērtējot ekonomisko situāciju un klientu pieprasījumu, pie moteļa “Akva” Lielupes krastā tiks atjaunota laivu un jahtu piestātne, piedāvājot vairākus ūdenstūristiem aktuālus pakalpojumus.

«Pieaugot sociālai spriedzei, cilvēkiem ir vēlme savas laivas turēt ūdenī pieskatītas. Pērn bija raksturīga situācija, ka cilvēki savas laivas neizmantoja, jo baidījās tās atstāt upmalā nepieskaitītas, kā arī bija pārāk apgrūtinoši tās visu laiku iecelt un izcelt no ūdens, taču vienlaicīgi viņi arī nevēlējās maksāt bargu naudu par sava ūdenstranporta turēšanu jahtklubā. Tāpēc arī mēs izveidojām ekonomiski izdevīgu piedāvājumu īpaši mazo un vidējo laivu īpašniekiem,» stāsta Vladimirs Aksjonovs.


«Jau patlaban interesenti var noīrēt laiviņu vai piestāt pie mums ar savu, tāpat jau pieejams ir laivas stāvvietas pakalpojums – videokameru un apsarga uzraudzībā laiva visu diennakti tiks pieskatīta. Gaidām tikai klientus,» teic viesnīcas mārketinga speciālists.

«Pie mums diezin vai tiks turētās lielās buru jahtas, jo tām vārētu traucēt tilti,» pieļauj Vladimirs Aksjonovs, vienlaicīgi piebilstot, ka starp dzeldzeļa tiltu un apvedceļa tiltu attālums ir tieši 3 km, un tas esot pietiekošs atpūtas burāšanai. Arī daudzi no tiem, kas savas buru jahtas tur pie Jelgavas pils, ikdienas pastaigu braucienos burājot vien pāris kilometrus, turp un atpakaļ.


Kā savus potenciālos klientus Vladimirs Aksjonovs redz dažādu izmēru motorlaivas, tai skaitā arī Lielupes krastos tik bieži sastopamās «kazankas», arī buru laivas un jahtas ar nolaižamiem mastiem. Kā vienu no priekšrocībām Vladimirs Akjonovs min blakus esošo angāru, kuru varētu izmatot arī kā noliktavu airiem, zvejas piederumiem un citām ūdens atpūtai vajadzīgām lietām.


«Akva» piedāvās ne tikai laivu piestātni un apsardzi, bet pēc ūdens atpūtas klientiem būs iespēja arī izmantot saunu un dušu, kā arī paēst uz tereses ar skatu uz savu laivu un Lielupi. Vajadzības gadījumā klientiem būs iespeja izmatot arī naktsmītnes gan motelī, gan arī tam pieguļošajā kempingā.


Vladimirs Aksjonovs uzsver, ka motelis «Akva» ir ļoti piemērots ūdens tūrismam, jo tur var ne tikai atstāt laivu, paēst un palikt pa nakti, bet arī ērti piebraukt ar mašīnu un sabiedrisko transportu, kā arī var bezmaksas atstāt mašīnu apsargājamā stāvvietā.


Kā jelgavnieki.lv paskaidroja Vladimirs Aksjonovs, jau pašos «Akva» pirmsākumos ideja bijusi par centru un sporta bāzi ūdens moto sportistiem, kā arī laiviniekiem, kuģotājiem un citiem, kas izmanto Lielupes ūdeņus. Arī moteļa nosaukums “Akva” bija sasaistīts ar ūdens tūrisma iespējām, taču Vladimirs Aksjonovs arī atzīst, ka līdz šim “Akva” šīs iespējas neizmantoja pilnībā.


Vladimirs Aksjonovs atgādina, ka jau sākotnēji tika izraksts speciāls 6 m dziļš kanāls, kā arī izveidota laivu piestātne ar vietu vismaz 15 ūdens transportlīdzekļiem. Vienu brīdi pie moteļa “Akva” jau stāvēja vairākas laivas un jahtas, taču pēdējo gadu laika tur tika pietauvoti tikai klientiem izīrējamie ūdens velosipēdi.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s