«Jelgavnieki.lv» jūlijā par izglītību, politiku un kapiem

Iznācis kārtējais žurnāla “Jelgavnieki.lv” numurs. Jūlija numurs plašāk aprakstītas izglītības iespējas Jelgavā, pilsētās domes gada laikā paveiktais, kapu stāvoklis, aktīvās atpūtas iespējas un viesnīcu nespēja uzņemt lielākas cilvēku grupas.


Žurnāla “Jelgavnieki.lv” lasītājiem ir iespēja iepazīties ar Latvijas Lauksaimniecības unikālo studiju programmu piedāvājumiem, budžeta vietu skaitu tajās, kā arī to, kādiem mācību priekšmetiem ir jāpatīk un jāpadodas, lai veiksmīgi studētu, piemēram, LLU Pārtikas tehnoloģijas vai Meža fakultātē. Tāpat tiek apskatīts arī citu Jelgavas tuvumā esošo augstskolu piedāvājums, mācību maksa un iespējamās studiju programmas.

Žurnāls «Jelgavnieki.lv» piedāvā iepazīties ar pilsētā un ārpus tās esošajām arodvidusskolām un to piedāvātajām specialitātēm, analizējot perspektīvākās un jauniešu vidū populārākās.

Žurnāls “Jelgavnieki.lv” pievērsies arī Jelgavas domes jaunā sasaukuma gada laikā paveiktajam un nepaveiktajam. Šoreiz par padarīto atskaitās ne tikai 15 domes deputāti, bet viņu rosīšanos vērtē arī četri politikas eksperti, kuriem par jelgavnieku priekšstāvju darbošanos un savstarpējo komunikāciju ir diezgan atšķirīgi viedokļi.

Tāpat žurnāls «Jelgavnieki.lv» atklāj, ka lielu masu pasākumu gadījumā to dalībniekus un apmeklētājus nemaz nebūtu, kur izguldīt, jo viesnīcu kapacitāte ir pārāk maza. Par šo problēmu izsakās gan, sporta funkcionāri, gan ar kultūras jomu saistītie cilvēki. 

Pretēji pavīdējušajai informācijai, ka Latvija pamazām sāk atkopties no krīzes, pesimistiskāki ir nekustamo īpašumu speciālisti, kuri straujus uzlabojumus šajā tirgus nozarē nesola. Žurnāls “Jelgavnieki.lv” arī noskaidrojis, ka pašlaik palielinās interese par lētām, remontējamām un ekonomiskām mājām pilsētas teritorijā. 

Tuvākajā laikā Zālītes ielā tiks būvēta jauna kapsēta, jo Bērzu kapos, kur pašlaik notiek visintensīvākie apbedījumi, vietas varētu aptrūkties pēc aptuveni pieciem vai sešiem gadiem. Situāciju apbedīšanas jomā pilsētā žurnālam “Jelgavnieki.lv” komentē divi pieredzējuši jomas speciālisti – SIA «Velis A» īpašnieks Aldis Knāviņš un «Korad» vadītājs Oļģerts Silovs. 

Žurnāls «Jelgavnieki.lv» pievēršas arī atpūtas tematikai. Žurnālā “Jelgavnieki.lv” iespējams izlasīt par to, kur un ar kādiem ārā sporta veidiem bez maksas pilsētā var nodarboties, savukārt tiem, kuri plāno doties ceļojumā, noteikti jāizlasa raksts par ceļojumu tendencēm.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s