“Grand Prix” spēlē laimētos 24000 Ls atdos ģimenei

Starptautiskās izdevniecības “Reader’s Digest” un apgāda “Jumava” kopīgi organizētās spēles “Grand Prix” fināla izlozē 28.februārī 24000 Ls laimēja Jadviga Kovaļevska no Balvu rajona. Iespaidīgās naudas summas ieguvēja laimestu plāno nevis notērēt savām vajadzībām, bet gan atdot ģimenei.


“Ziņu, ka esmu laimējusi 24 tūkstošus latu sākumā uztvēru kā joku, neticēju, ka tā ir taisnība. Taču pēcāk informācija apstiprinājās un 11.martā braukšu uz Rīgu laimestam pakaļ svinīgajā Jumavas 20 gadu jubilejas ballē,” stāsta iespaidīgās naudas summas laimētāja, Jadviga Kovaļevska no Balvu rajona.


Jadviga Kovaļevska ir ieguvusi maksimālo laimesta apjomu – 20000 Ls un papildus ieguvusi vēl 4000 Ls lojalitātes balvu par savlaicīgi atsūtīto atbildi. Saskaņā ar spēles “Grand Prix” nolikumu, ja spēles dalībnieks bija nosūtījis savu atbildi pirmo septiņu dienu laikā, tad viņam pie galvenās balvas 20000 Ls papildus tika pievienota klāt vēl 4000 Ls liela lojalitātes balva.

Sirmā kundze stāsta, ka spēlē nolēmusi piedalīties pati, lai gan sākotnēji iespējai laimēt neticējusi, taču nolēmusi pamēģināt. “Esmu ļoti priecīga, vārdos to pat grūti izstāstīt, jo tādu naudu jau katru dienu nesaņem,” saviļņojumu neslēpj Jadvigas kundze.


Jaunu auto vai mājvietu laimētāja par iespaidīgo naudas summu iegādāties neplāno. Viņa stāsta, ka ņemot vērā grūto ekonomisko situāciju, laimestu sadalīs saviem bērniem un mazbērniem, kuriem pašlaik klājoties grūti.

“Grand Prix” spēle aizsākās 2010.gada rudenī, kad piedāvājumu piedalīties “Grand Prix” spēlē saņēma tikai ierobežots Latvijas iedzīvotāju skaits, kas tika atlasīts nejaušā kārtībā. Šie izredzēti cilvēki saņēma aploksnes ar piedāvājumu iegādāties lieliskas grāmatas pa pastu, kādas citās tirdzniecības vietās nav pieejamas, kā arī iespēju laimēt iespaidīgas naudas balvas. Viņiem tikai bija jāatsūta atbilde spēles organizatoriem, lai piedalītos šajā “Grand Prix” finālā.

Piebilstams, ka “Grand Prix” fināla izlozē tika noteikti arī citi laimētāji. Automašīnu “Škoda Yeti” savā īpašumā iegūs Tīna Spilva no Gulbenes novada, 500 Ls Solvita Eičinaite no Saldus rajona, un 250 Ls tika Dainai Balodei no Jelgavas novada un Kārlim Grīnbergam no Talsu novada. Vēl 200 cilvēki laimēja veicināšanas balvu – 5 Ls. Visu laimētāju sarakstu iespējams apskatīt “Grand Prix” mājaslapā htpp://www.grandprix.lv.

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s