Tuvojas 9. Latvijas čempionāts skvošā

8. Latvijas čempionātā uzvarētāji tika noskaidroti vairākās grupās,
bet čempiona titulus atkārtoti izcīnīja Aleksandrs Pāvulāns un Ineta Mackeviča

Aprīļa beigās, maija sākumā Rīgā, Zelta Boulinga un Skvoša centrā norisināsies gada galvenais notikums skvošā – 9. Latvijas čempionāts.
30.aprīlī sacentīsies juniori un seniori, 7.-8.maijā notiks pamatturnīrs vīriešiem un sievietēm dažādās klasēs. Latvijas čempionu titulu izcīnīs vīriešu Elite Open, sieviešu A Open, junioru BU19 (puiši līdz 19 gadiem) un junioru GU19 (meitenes līdz 19 gadiem) klašu uzvarētāji. 
Čempionātu organizē Latvijas Skvoša federācija (LSF). 
Juniori un seniori aicināti pieteikties sacensībām līdz 25. aprīlim, vīrieši, sievietes – līdz 30. aprīlim. Sīkāka informācija par pieteikšanos un čempionātu pieejama federācijas mājaslapā www.squash.lv
Marģers Zeitmanis (priekšplānā) cīņā ar vienu no
skvoša “pionieriem” Latvijā Arni Tihvinski

Šogad pirmo gadu Latvijas čempionāts skvošā notiks pavasarī. Līdz šim tas notika oktobrī, novembrī. Čempionāta norises laiks mainīts, lai gada galvenās sacensības notiktu skvoša sezonas beigās, kad spēlētāji sasnieguši augstāko meistarības pakāpi. 

Latvijas čempionāts ir apmeklētākās sacensības skvošā. Pērn tajā piedalījās ap 100 spēlētāju, sagaidāms, ka šogad skvoša spēlētāju skaits būs vēl lielāks, prognozē LSF valdes loceklis Raivis Lucijanovs. Latvijas čempionātā var piedalīties Latvijas Republikas pilsoņi, nepilsoņi un ārvalstu pilsoņi un pastāvīgie iedzīvotāji.
Skvošs ir raketsporta veids, kuru norobežotā kortā spēlē divi spēlētāji, izmantojot raketi un nelielu gumijas bumbiņu. Skvošs ir intelektuāla, azartiska un dinamiska sporta spēle, kas palīdz uzturēt labu fizisko formu, attīsta izturību, kustību koordināciju. 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s