“Voldemārs” uzsāk nepārtikas produktu distribūciju ar “Spodrība”

SIA “Voldemārs”, kas līdz šim bija pazīstams kā pārtikas preču ražotājs un distributors, tai skaitā ar savu preču zīmi “Valdo”, uzsākusi arī nepārtikas preču distribūciju, jo A/s “Ķīmiskā rūpnīca “Spodrība”” ir nomainījusi savu stratēģisko izplatītāju Latvijas teritorijā, turpmāk produkcijas izplatīšanu uzticot SIA “Voldemārs”.

““Spodrība” mērķis ir panākt, lai tās produkts būtu pieejams ikvienam Latvijas iedzīvotājam, lai tas būtu pēc iespējas vairāk veikalos un labi redzams potenciālajiem pircējiem,” stāsta SIA “Voldemārs” nepārtikas preču zīmolu vadītājs Rinalds Opincāns.
“Spodrība” pirmssākumi meklējam vēl 1921.gadā Rīgā, bet 1960. gadā fabrikas ražotnes tika pārvietotas uz Dobeli. Jau vairākus gadus uzņēmums savus produktus ražo ar jaunu logo “Seal”, kas tulkojumā no angļu valodas nozīmē ronis. Arī vēsturiski uzņēmuma logotipā bija attēlots ronis, kā asociācija ar tīrību, neskartu dabu un ūdeni. Uzņēmuma moto ir: “Mēs ražojam cilvēkam un videi draudzīgus produktus!”
Populārākie un pircējiem zināmākie “Spodrība” ražotie produkti ir veļas mazgājamie līdzekļi “Kastanis”, trauku mazgājamie līdzekļi “Zilgme”, augu pilnmēslojums “Vito”, apavu un grīdas kopšanas līdzekļi “Vici”, tīrīšanas pastas “Spodra”, ķermeņa kopšanas līdzekļi “Dagne” un “Seal soap”, roku un kāju krēmi “Vita”, “Auza” un “Smiltsērkšķis”.
“Sadarbības uzsākšana ar “Spodrību” mums aizsāk jaunu virzienu – nepārtikas preču distribūciiju. Šo lēmumu daudz pārdomājām un esam pārliecināti, ka līdzšinējās pozīcijas pārtikas distribūcijā no tā necietīs, gluži otrādi – plašāks sortiments vēl vairāk aktivizēs sadarbību ar veikaliem,” stāsta SIA “Voldemārs” komercdirektore Iveta Švarce.
Iepriekš SIA “Voldemārs” bija pazīstami gan ar “Valdo”, “Tautas”, “Draugu” un “Pepi” pārtikas produktiem un to izplatīšanu, gan arī kā distributors un vairumtirgotājs citu, gan vietējo, gan arī ārvalstu ražotāju produkcijai, tai skaitā “Ķekavas avots” ūdens, “Piebalgas alus” alus un kvass, “Anatols” garšvielas, “Gamma-A” zivju konservi, “Roshen” konfektes, “Noo Cepeškungs” gaļas produkti, “Maag” piena un gaļas produkti, “Tere” piena produkti, “Vilkyškiu Pienine” piena produkti u.c.
“Mūsu uzdevums ir nodrošināt pilnu preces izplatīšanas ciklu. Mēs atbildam par tās uzglabāšanu, sadarbību ar veikaliem un preču nogādāšanu līdz tiem, sekojam līdzi preces realizācijai, tās pieejamībai veikalu plauktos. Mums jāstrādā tā, lai ražotājam par to nav jāuztraucas, lai ražotājam rūpētu tikai ražošana un mārketings,” stāsta Iveta Švarce.
Par SIA “Voldemārs”
SIA “Voldemārs” ir dibināta Rīgā, 1992. gada 17. jūnijā, savu biznesu uzsākot ar siera tirdzniecību, bet laika gaitā preču sortiments kļuva arvien plašāks. 1996. gadā SIA “Voldemārs” izveidoja savu pirmo pārtikas preču zīmi “Valdo”, vēlāk tika izveidotas preču zīmes “Tautas” un “Draugu”.
2002. gadā, uzbūvējot vienu no lielākajiem loģistikas kompleksiem Latvijā, SIA “Voldemārs” uzsāka jaunu biznesa virzienu. Noliktavu platības sastāda 7886 m², kur var novietot 12572 paletes.
2003. gada 10. septembrī Bauskas ielā 58a tika atklāts “Valdo” biroju komplekss. Divās, savstarpēji savienotās deviņstāvu ēkās ir 12000m² biroju platību, savukārt blakus ir vieta 800 auto stāvvietām.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s