Pludmales volejbola sezonu atklās Mediju kausā

Sestdien, 21.maijā Pludmales sporta centrā „Brazīlija”, līdz ar Mediju kausu pludmales volejbolā, notiks arī pludmales volejbola 2011. gada sezonas prezentācija un oficiāli tiks atklāta Latvijas pludmales volejbola 2011. gada sezona.
 
Pludmales volejbola 2011. gada sezonas prezentācija notiks sestdien, 21.maijā plkst. 16:00 Pludmales sporta centrā „Brazīlija” (Jūrkalnes ielā 100, Rīgā). Uz prezentāciju un Latvijas pludmales volejbola 2011. gada sezonas oficiālo atklāšanu tiek aicināti ne tikai Mediju kausa dalībnieki, bet arī pārējie sporta, tūrisma un izklaides žurnālisti.
Latvijas pludmales volejbola 2011. gada sezonu prezentācijas mērķis ir iepazīstināt medijus ar 2011. gada vasaras sezonas plāniem, jaunajiem projektiem un svarīgākajiem notikumiem. Prezentācijā tiks iepazīstināts arī ar sponsoriem un atbalstītājiem. Šogad kā lielākie atbalstītāji ir Minerālūdens “Vichy”, čipši “Pringles” un Jūrmalas pilsētas dome. Prezentācijā piedalīsies Pludmales volejbola līgas priekšsēdētājs un Latvijas volejbola federācijas ģenerālsekretārs – Egils Cīrulis, kā arī radio DJ Patriks Grīva. 
2007.gadā Mediju kausa izcīņa
notika Jūrmalā, Duboltos.
Kārtējo reizi uzvarēja SWH+
Pēc prezentācijas un sezonas atklāšanas sacensībām sāksies Mediju kauss – pludmales volejbola turnīrs rakstošiem, rādošiem, runājošiem un citu mediju, kā arī aģentūru komandām. Mediju kausu pludmales volejbolā organizē Latvijas Pludmales Volejbola līga sadarbībā ar producentu kompāniju beach.lv. Šogad šāds turnīrs notiks jau septīto reizi. Savulaik šo tradīciju iedibināja Kristiāns Rozenvalds.
Mediju kausā piedalīsies 20 komandas, pārstāvot tādas organizācijas kā Radio SWH, Neatkarīgā Rīta Avīze, Neatkarīgās Tukuma Ziņas, Rīgas Viļņi, SportaCentrs.com, Apollo, 1188, Dejotprieks.lv, Inbox.lv, Kaspersky, Gemius, Betsafe, Carat, Vizeum, Publicium Media, Media House, Adell Saatchi&Saatchi, Mindshare, PR@MAIL. 
Mediju kausa Nolikums paredz, ka piedalīties var jebkura Latvijas mediju, radošo aģentūru, sabiedrisko attiecību firmu pieteikta vīriešu un/vai sieviešu, vai jauktā komanda, kuras dalībniekiem ir jābūt darba vai autorlīguma attiecībās ar konkrēto organizāciju. Spēles laikā uz laukuma ir jābūt vismaz diviem radošā darba veicējiem vai uzņēmuma vadītājiem. Ja uz laukuma ir trīs spēlētāji vienai no tiem ir jābūt sievietei. Dalība sacensības ir bezmaksas.
Mediju kausa formāts paredz, ka 20 mediju komandas tiks sadalītas četrās apakšgrupās, katrā pa piecām komandām, no kurām 4 labākās iekļūs 1/8 finālā un turpinās cīņu par kausu. Sacensību ilgums tiek prognozēts līdz 22:00, pēc tam notiks uzvarētāju apbalvošana, kā arī BBQ un Zelta alus pludmales mūzikas skaņās.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s