E-klase piedāvā arī atlaižu programmu

Skolvadības sistēma „E-klase”, kas šogad kļuvusi arī par izglītības portālu, gada beigās sākusi piedāvāt iespēju visiem skolotājiem un „Ģimenes komplekta” lietotājiem iegādāties preces un pakalpojumus ar ievērojamām atlaidēm. „E-klase” atlaižu programmā iekļāvusi piedāvājumus, kas varētu būt īpaši aktuāli skolēniem, skolotājiem un vecākiem, lai sportotu, atpūstos, mielotos un izklaidētos.
 

Jaunā atlaižu programma apvieno vairākus desmitus atlaižu piedāvājumu, kas sagatavoti īpaši „E-klases” lietotājiem. Atlaides piedāvā tādi tirgotāji kā apgādā „Zvaigzne ABC”, sporta klubs „Reaktors”, atpūtas parks „Līvu Akvaparks”, peldbaseins „Ķīpsala”, ceļojumu aģentūra „Impro” un daudzi citi. Katru dienu tiek piedāvāti arvien jauni atlaižu piedāvājumi un iespēju klāsts aizvien paplašināts.

„Mēs vēlamies veidot „E-klasi” kā vietni, kur vienkopus var ērti uzzināt visus ar mācībām saistītos jautājumus – gan skolvadības sistēmā par savām vai savu bērnu sekmēm, gan portāla rubrikās par izglītības aktualitātēm Latvijā un pasaulē –, ērti sazināties savā starpā, kā arī iepazīties ar īpašiem piedāvājumiem un atlaidēm, kas paredzēti tieši skolēniem, skolotājiem un vecākiem,” teic „E-klases” izstrādātāja un uzturētāja SIA „Digitālās Ekonomikas un Attīstības Centra” valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis.

„„E-klase” jau kopš paša sākuma visiem lietotājiem piedāvā savus pakalpojumus bez maksas, piešķirot „Uzaicinājuma komplektu”. Ar jauno atlaižu programmas ieviešanu mēs vēlamies sekmēt „Ģimenes komplekta” lietotāju skaitu, pilnveidot „E-klasi” kā virtuālu klubu, kurā reģistrētie lietotāji var ne tikai uzzināt atzīmes, mājas darbus un citas ar skolu saistītas aktivitātes, bet arī iepazīties ar atlaižu piedāvājumu, izmantot īpašas akcijas un citas ekskluzīvas iespējas,” akcentē Andris Gailītis. 

Jaunā atlaižu programma ļauj krietni ietaupīt, pērkot tās preces un pakalpojumus, kas ikdienā ir nepieciešami. Tādējādi ir iespējams ar uzviju atpelnīt naudu, kas samaksāta par „Ģimenes komplektu”. Mēs uzskatām, ka 7 Ls ir ļoti samērīga cena par „Ģimenes komplektu” visam mācību gadam. Ar “Ģimenes komplektu” visi ieinteresētie ģimenes locekļi var ērti sekot līdzi sekmju reitingiem, kurā vietā skolēns ir starp klasesbiedriem katrā no mācību priekšmetiem, saņemt atzīmes un skolotāja piezīmes uz e-pastu vai SMS, kā arī citas noderīgas lietas, tādā veidā būtiski uzlabojot skolēna sekmes un kopējo izglītības līmeni valstī,” uzsver Andris Gailītis. 

Skolotājiem un „Ģimenes komplekta” lietotājiem tiek piešķirts unikāls atlaižu kods, kas redzams, pieslēdzoties „E-klasei”. Ja tirgotājs piedāvā preces un pakalpojumus ar atlaidi iegādāties veikalā, skolotājs vai „Ģimenes komplekta” lietotājs tās var iegādāties ar atlaidi, uzrādot šo atlaižu kodu. Savukārt, ja tirgotāja preci vai pakalpojumu var iegādāties elektroniski, skolotājs vai „Ģimenes komplekta” lietotājs pārslēdzas no „E-klases” atlaižu sadaļas uz tirgotāja e-veikalu un iepērkas ar jau piemērotām atlaidēm. 


„Jaunā atlaižu programma ir arī kā dāvana visiem mūsu skolotājiem, kuri pašaizliedzīgi velta savu brīvo laiku, lai digitalizētu izglītības sistēmu valstī. Pateicoties viņu darbam, mērķtiecīgi tiek ieviesta sistēma, veidojot stabilu pamatu ātrai, ērtai un drošai informācijas plūsmai. Mēs esam ļoti pateicīgi skolotājiem par viņu ieguldīto darbu, tāpēc vēlamies viņus atalgot arī no savas puses,” teic „E-klases” izstrādes vadītājs Jānis Kaģis. 

Skolvadības sistēma „E-klase” savu darbību sāka 2005.gada sākumā ar mērķi atvieglot skolotājiem darbu, gatavojot dažādas atskaites, informēt vecākus par skolēna mācību gaitām, kā arī piedāvāt skolēniem ērtāk un ātrāk uzzināt atzīmes, kavējumus, uzdotos darbus mājās, kā arī citas ar skolu saistītās aktivitātes. „E-klase” pašlaik ir lielākā skolvadības sistēma Latvijā ar visplašāko skolu tīklu, nodrošinot ar projekta pakalpojumiem 85% Latvijas skolu – 15 000 skolotāju un 150 000 ģimeņu visā Latvijā. Saskaņā ar starptautiskā interneta izpētes uzņēmuma „Gemius” informāciju arī oktobrī strauji palielinājies portāla „E-klase.lv” apmeklētāju skaits kas, salīdzinot ar septembri, palielinājies par 8,84% līdz 147 487 lietotājiem, tādējādi portālu ierindojot no 19.vietas uz 16.vietu.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s