Preses brīfings Jēkabpilī ar Sanktpēterburgas Operas vadītāju J.Aleksandrovu

Jēkabpils pilsētas dome aicina mediju pārstāvjus piedalīties preses brīfingā, kas 4.jūnijā pulksten 12:00 norisināsies Jēkabpils pilsētas pašvaldības telpās, Brīvības ielā 120, Jēkabpilī. Preses brīfingā piedalīsies Krievijas Sanktpēterburgas Operas mākslinieciskais vadītājs un režisors ir Jurijs Aleksandrovs, operas mākslinieciskā direktora vietnieks Jevgēņijs Malugins, kā arī Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Leonīds Salcevičs un Jēkabpils Kultūras pārvaldes pārstāvji.
  
Medijus preses brīfingā plašāk informēs par to, ka 21. jūlijā pirmo reizi Latvijā un tikai Jēkabpilī (Krustpils saliņas brīvdabas estrādē) būs iespēja vērot Krievijas Sanktpēterburgas Operu ar vienu no pasaules šedevriem – Dž. Verdī operas izrādi „Rigoleto”. Izrādē piedalīsies izcili mākslinieki, vairāku starptautisko konkursu laureāti. Sanktpēterburgas Operas mākslinieciskais vadītājs un režisors ir Jurijs Aleksandrovs (septiņkārtējs „Zelta Maskas” laureāts), kuru Itālijā dēvē par otru Zeffirelli. 
Krievijas Sanktpēterburgas Operas mākslinieciskais vadītājs un režisors Jurijs Aleksandrovs un mākslinieciskā direktora vietnieks Jevgēņijs Malugins 3.jūnijā Jēkabpilī ierodas, lai tiktos ar Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāju Leonīdu Salceviču un projekta organizatoriem – Jēkabpils pilsētas pašvaldības Kultūras pārvaldi, kā arī parakstītu sadarbības līgumu.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s