“Tvaikonis” atver pieņemšanas punktu jaunam mazgāšanas pakalpojumam

Veļas dienests “Tvaikonis”, pazīstams ar to, ka bez apģērbu ķīmiskās tīrīšanas, sniedz mājsaimniecībām īpaši pielāgotu pakalpojumu – mājās mazgātu apģērbu gludināšanu – nupat kā atvēris savu pirmo veļas pieņemšanas punktu Kr.Barona ielā 93. Jaunajās telpās uzņēmuma klientiem būs pieejams vēl viens ekonomisks pakalpojums – apģērbu “mājas mazgāšana”.
Veļas pieņemšanas punkts atvērts darbdienās no plkst. 11.00 līdz 20.00. Iepriekš uzņēmums strādāja tikai kā veļas kurjerdienests, piegādājot iztīrītos apģērbus uz klienta mājām vai biroju. 
Uzņēmuma vadītājs Andris Pudāns uzskata, ka ar šo pieņemšanas punktu vairos atpazīstamību jaunajam pakalpojumam – apģērbu “mājas mazgāšana”. 
Pastāv prakse, ka netīros polo kreklus, bikses, kleitas, džemperus un pat bērnu apģērbus veļas mazgātavas pieņem tikai uz ķīmisko tīrīšanu, prasot par vienu izstrādājuma vienību vairākus latus. Tomēr lielāko daļu šo apģērbu nav obligāti jātīra ķīmiski – tos drīkst mazgāt arī veļas mašīnā. Tāpēc “Tvaikonis” aicina nodot šos izstrādājumus apģērbu “mājas mazgāšanā” par demokrātiskāku cenu – 1.95Ls/kg bez gludināšanas un 3.95Ls/kg ar gludināšanu, iekāršanu uz pleciņiem vai locīšanu. 

Apģērbu “mājas mazgāšana” nozīmē, ka apģērbi tiek mazgāti līdzīgi kā mājās – vienu reizi, ievērojot instrukcijā norādīto temperatūru un režīmu. Pirms ievietošanas veļas mašīnā tos šķiro pēc krāsām. “Ja apģērbam nav liela netīrības pakāpe vai traipi, šis klientam ir izdevīgāks un piemērotāks risinājums, nekā ķīmiskā tīrīšana,” informē A.Pudāns. 

“Ķīmisko tīrīšanu var uzskatīt par “piespiedu servisu” – klientam nav iespējas to paveikt paša spēkiem. Citādi ir ar apģērbu mazgāšanu, kur alternatīva ir mazgāt mājās. Mazgāšanas pakalpojuma cenai jābūt tādai, lai klients ir ieinteresēts regulāri nodot netīros apģērbus pieņemšanas punktā. Tādējādi patērētājam nav pašam jāsaskaras ar apnicīgo rutīnu – šķirošanu pēc krāsām, vairākiem mazgāšanas cikliem, žāvēšanas problēmām un, protams, netīkamo gludināšanas procesu,” jaunu tendenci veļas mazgāšanas biznesā ieskicē A.Pudāns.

“Tvaikonis” klientiem Rīgā, Kr.Barona 93 kopumā pieejami šādi pakalpojumi: veļas mazgāšna, izstrādājumu ķīmiskā tīrīšana, apģērbu “mājas mazgāšana”, apģērbu “mājas gludināšana”, ādas, kažokādu un sadzīves lietu tīrīšana.

Vairāk par Veļas dienestu “Tvaikonis” – http://www.tvaikonis.lv

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s