FK „Jelgava” ģenerālatbalstītājs arī 2013.gada sezonā būs CBS „Igate”

Futbola klubs „Jelgava” un ceļu būvniecības sabiedrība „Igate” ir parakstījuši līgumu par sadarbību arī 2013.gada sezonā. CBS „Igate” atbalsta futbola klubu „Jelgava” jau kopš 2008.gada, kad FK „Jelgava” vēl startēja 1.līgā.

„Futbola kluba atbalstīšanu veicinājuši vairāku uzņēmuma darbinieku aizrautība ar futbolu un patriotiskas simpātijas attiecībā uz futbola klubu „Jelgava”. Man ir prieks atbalstīt tos, kuri cenšas komandas labā, nevis atnākuši tikai nopelnīt. Virslīgas komandai ir jāturpina iedvesmot bērnus un jauniešus, kā arī jādemonstrē labs, skatāms futbols,”  stāsta „Igates” valdes priekšsēdētājs Māris Peilāns, kurš vienlaicīgi ir arī FK „Jelgava” valdes loceklis.
FK „Jelgava” futbolistu formas tērpus arī turpmāk rotās CBS „Igate” logotips, tas būs redzams arī futbola laukuma malā un uz visiem drukātajiem materiāliem (afišām, programmiņām, ieejas kartēm, spēļu protokoliem u.c), visi „Igates” darbinieki futbola spēles varēs apmeklēt bez maksas, savukārt futbolisti ar prieku tiks iesaistīti dažādos „Igates” sabiedrisko aktivitāšu pasākumos.
CBS „Igate” darbojas Latvijas tirgū (galvenokārt Zemgalē) kopš 1991.gada un pašlaik koncernā ietilpst bruģa ražotne „Dimanti” (Vilces pagastā), minerālmateriālu ražotne „Igates ABR” (Vilces pagastā), asfalta ražotne (Jelgavā) un bitumena bāze (Glūdas pagastā), kā arī ceļu būvniecības sabiedrība „Igate”, kam pamatdarbības veids ir ceļu, ielu, laukumu un meža ceļu būvniecība un teritoriju labiekārtošana. 
Par noslēgto sadarbības līgumu priecīgs ir arī futbola kluba „Jelgava” valdes priekšsēdētājs Ainārs Tamisārs. „Visai Jelgavas futbola sabiedrībai ir liels prieks par to, ka arī šogad mūs atbalstīs viens no Jelgavas stabilākajiem un uzticamākajiem uzņēmumiem – „Igate” un apsolām, ka darīsim visu, lai attaisnotu mums izsniegto „uzticības kredītu”,” pateicas Ainārs Tamisārs.

FK „Jelgava” Virslīgā spēlēs jau 4.sezonu (2012.gadā iegūta 7.vieta Latvijā) un lielākais sportiskais sasniegums joprojām ir Latvijas Kausa izcīnīšana 2010.gadā. Pašlaik notiek gatavošanās sezonai un nākamā FK”Jelgava” pārbaudes spēle būs ceturtdien, 24.janvārī pret „Skonto” FC.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s