Latvijas skvoša čempionei Mackevičai pirmais pasaules reitinga turnīrs

Latvijas labākā skvoša spēlētāja un Latvijas čempione Ineta Mackeviča no 28. februāra līdz 3. martam Anglijā, Chorley pilsētā piedalīsies savās pirmajās pasaules līmeņa profesionāļu sacensības. Līdz šim  neviena Latvijas skvoša spēlētāja nav piedalījusies pasaules reitinga skvoša sacensībās. 

Latvijas čempione Ineta Mackeviča (vidū)
kopā ar Baibu Lulli (2.vieta) un
Lauru Gaigali (3.vieta)

Pirms pāris gadiem Ineta Mackeviča uzsāka sekmīgi kāpināt reitingu starptautiskos Eiropas līmeņa junioru turnīros, sasniedzot augsto 13.vietu Eiropas junioru reitingā. Diemžēl, trauma pārtrauca Inetas karjeru junioru skvošā, kas tagad, cerams, turpināsies jau stiprākā konkurencē pieaugušo vidū. 

Courtcare OPEN 2013 ir Pasaules skvoša asociācijas (WSA) rīkotu turnīru posms ar 10000$ balvu fondu. Turnīra favorīte ir Sāra Kippaksa (Sarah Kippax) no Anglijas, kas pasaules reitingā ieņem 20.vietu. Inetas Mackevičas pirmā pretiniece būs francūziete Kloe Mesika (Chloe Mesic), kura pasaules rangā šobrīd atrodas 89.vietā. 
Ne ar vienu no spēlētājām Ineta Mackeviča kortos nav tikusies. “Cītīgi trenējos, lai nospēlētu pēc iespējas labāk. Mērķis ir novērtēt savus spēkus, iespējas, un redzēt, uz ko tiekties un nospēlēt maksimāli labi. Būs interesanti pārbaudīt savas spējas,” teic Ineta. 
Nākamais starptautiskais reitinga turnīrs, kurā Ineta plāno piedalīties, ir 40-ais Swiss OPEN Ženēvā, Šveicē, 21.martā.

Inetas Mackevičas dalību turnīros atbalsta Latvijas Skvoša federācija, SIA “AB Technology Latvia”, SIA “B.A.L.L.” un sporta preču zīmols “Prince”. Sacensībām gatavo treneris Aleksandrs Pāvulāns.

Courtcare OPEN 2013 turnīra rezultātiem interesenti var sekot internetā:

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s