„Aluminium Eko” atbalstīs jauno jāšanas sporta talantu Lindu Ansuli

Metāllūžņu un metālizstrādājumu tirdzniecības uzņēmums „Aluminium Eko” turpmāk atbalstīs vienu no veiksmīgākajiem jaunajiem Latvijas jāšanas sporta duetiem Lindu Ansuli un sirmo ērzeli Lemonu.


 
„Aluminium Eko” sponsorēs Lindas un Lemona startus sacensībās Latvijā un Baltijā, tas nozīmē, ka turpmāk Lindu Ansuli biežāk redzēsim to sportistu vidū, kuri Latviju pārstāv starptautiska mēroga sacensībās. 
„Mūsu sadarbība sāksies ar „Ruila Spring Tour 2013”, abi ar Lemonu ceram godam pārstāvēt gan savu stalli, gan savu jauno sadarbības partneri sacensībās Igaunijā. Pateicoties „Aluminium Eko”, uz sacensībām varēsim doties biežāk un vairāk, man tas nav tikai finansiāls atbalsts, tas ir arī liels emocionāls atbalsts, patīkami, ka mūsu komandai noticējis kāds, kuram līdz šim ar jāšanas sportu nav bijusi nekāda saistība, tas dod papildus motivāciju censties un strādāt,” saka Linda Ansule.
„Linda ir gaiša, pozitīva un viņai ir liels cīņasspars, abi ar Lemonu viņi ir ļoti simpātiska un saliedēta komanda, mēs kā uzņēmums esam par attīstību, par izaugsmi un par jaunu mērķu sasniegšanu, tāpēc atbalstam šo komandu. Viņi mūs pamazām ieved šajā tik interesantajā un vienlaikus sarežģītajā jāšanas sporta pasaulē, mēs ceram augt kopā ar viņiem,” saka „Aluminium Eko” valdes priekšsēdētājs Ģirts Melbārdis. „Es ļoti ceru, ka mūsu atbalsta piemēram sekos arī citi uzņēmēji, lai palīdzētu mūsu sportistiem sasniegt aiz vien jaunas virsotnes,” saka Ģirts. 
„Aluminium Eko” ir metāllūžņu un metālizstrādājumu tirdzniecības uzņēmums, kas nodarbojas ar dažāda veida metālu izstrādājumu un citu preču vairumtirdzniecību.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s