Apgāds “Jumava” rīko diskusiju par pedofiliju un grāmatas “Klusēšanas varā” prezentāciju

Apgāds “Jumava” 2014. gada 26. maijā rīko diskusiju par pedofiliju, un vienlaicīgi prezentēs Rolandas Bulas grāmatu “Klusēšanas varā”. Šobrīd, kad Latvijā pedofilijas tēma ir sevišķi aktuāla, grāmatas izdevums ir kā impulss pārdomām un publiski atklātai diskusijai par bērnu aizsardzību.
 

Diskusija un grāmatas prezentāciju notiks pirmdien, 2014. gada 26. maijā plkst. 15.00 Rīgas Centrālajā bibliotēkā, Rīgā, Brīvības ielā 49/53 (2. stāvā). 
Diskusijā piedalīsies grāmatas autore Rolanda Bula, pārstāvji no Imantas bērnu nama un sieviešu krīzes centra “Marta”, pārstāvji no Labklājības departamenta un Valsts policijas, kā arī seksologs Artūrs Šulcs. Diskusiju moderēs Kristians Rozenvads.
Rolandas Bulas romāns “Klusēšanas varā” balstīts uz patiesiem notikumiem. Laiks, vieta, varoņu vārdi un uzvārdi ir mainīti. Pie izmeklētājas ierodas kāda sieviete, lai liecinātu par seksuālu izmantošanu bērnībā. Drīz vien atklājas, ka varmāka izpostījis vairāku sieviešu bērnību. Uzrodas arvien jaunas liecinieces, līdz izmeklētāja uz nopratināšanu aicina pašu apsūdzēto.
Grāmatas autore Rolanda Bula ilgus gadus ir strādājusi kriminālpolicijā par izmeklētāju.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s