Boulings un veselīgs uzturs bērnu dienas nometnē Jelgavā

Jau vairākus gadus Latvijā pazīstamais boulinga treneris un uzņēmējs Aivars Zizlāns vasarā Jelgavā organizē boulinga dienas nometni bērniem. Nometnes programmā ir ne tikai boulings, bet arī joga, aktivitātes svaigā gaisā, biljards, radošā darbnīca, atpūtas brauciens pie jūras, kā arī veselīgu uzturu izzinošas pusdienas un launags.
 
“Katru dienu vismaz divas stundas pēcpusdienā spēlēsim boulingu. Tas ir ļoti aizraujošs sporta veids. Boulings ir kā šahs ar bumbu rokas, turklāt vēl ar iekrējienu. Boulings trenē disciplinētību, izturību, spēju koncetrēties un attīsta intelektu,” par boulinga priekšrocībām stāsta Aivars Zizlāns.
Aivars Zizlāns norāda, ka boulings ir viens no masveidīgākajiem pasaules sporta veidiem. Vairāk nekā 164 miljonu cilvēku pasaulē regulāri spēlē boulingu, un tas ir vairāk nekā futbola spēlētāju. Piemēram, ASV boulingu spēlē katrs ceturtais iedzīvotājs.
“Šāda nometne ir veids, kā meklēt jaunos boulinga talantus, taču tas nav šīs nometnes pašmērķis. Ar boulinga palīdzību es gribu pamudināt bērnus attīstīt sevi. Šodienas bērni ir salīdzinoši tik atpalikuši, viņi ir aizvien lēnāki, neveiklāki, slimīgāki. Bet pašreizējā dzīvē prasa citu tempu un izturību,” uzskata Aivars Zizlāns.
“Bērni daudz laika pavadīs svaigā gaisā, tai skaitā pie ūdens. Daudz vērības būs vispārējai fiziskai sagatavotībai, jogai, fiziskajiem vingrinājumiem. Spēlēsim arī komandas sporta veidus, tai skaitā futbolu un volejbolu. Bērniem būs iespēja arī daudz spēlēt tenisu,” nometnes programmu precizē Aivars Zizlāns. 
“Nometnē daudz runāsim par ēdienu. Nepareizā ēšana ir viens no slimību ieganstiem. Mums, nometnē, būs divas ēdienreizes – pusdienas un launags, paļaujoties, ka kārtīgas brokastis un vakariņas bērni paēd mājās. Bet nometnes ēdienreizēs mēs bērniem skaidrosim, kas ir veselīgs uzturs. Svarīgi, lai bērni ir tie, kas vēcākiem uzdod jautājumus un pat aizrāda tad, ja mājās tiek lietots neveselīgs uzturs,” mudina Aivars Zizlāns.
Šogad boulinga dienas nometnes bērniem tiks rīkotas no 2.līdz 13.jūnijam, un no 21. līdz 31.jūlijam. 
Boulinga dienas nometnes darba laiks no plkst. 9:00 līdz 18:00.
Bērni var piedalīties gan visas 20 dienas, gan arī izvēlēties sev piemērotākās dienas. Lai pārliecinātos par to, vai nometnes programma ir bērnam interesanta un atbilstoša, var pieteikties arī tikai uz vienu dienu.
Nometnes maksa ir ļoti samērīga – 7 Eiro par dienu. Nometnes maksā iekļautas visas izmaksas, tai skaitā nodarbības, ekskursijas, treniņi, ēšana u.c.
Nometnes vieta – “A-Z Boulings”, Jelgavā, Uzvaras iela 12, blakus Jelgavas tirgum.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s