Astrologs: šī melnā piektdiena dara uzmanīgu

Gaidāmā piektdiena, 13.jūnijs, varētu apstiprināt māņticīgo bažas, kuri baidās no skaitļa „13” un „melnās piektdienas”. Kā apgalvo astrologi.lv veidotājs Kristaps Baņķis šoreiz patiešām sakritīs vairāki astroloģiskie spriedzes un neveiksmju cēloņi.
  
„Lai arī tā sauktās „melnās piektdienas” esmu pētījis kopš 2006. gada un neko „kliedzošu” neesmu atklājis, šoreiz patiešām mudinātu visus rīkoties maksimāli atbildīgi un piesardzīgi. 13. jūnijā sakrīt vairāki planētu spriedzes rādījumi, kas var raisīt lielākas un mazākas nepatikšanas.
Piektdien, 13.jūnijā būs Pilnmēness kulminācija, kas arī parasti saistās ar spriedzi un visa veida „iziešanu no rāmjiem”. 
Piekdienj, 13.jūnijā, teju visu dienu, no pulksten 7:12 līdz 20:05, kā nepatikšanu pastiprinātājs darbosies Čika laiks. 
Kristaps Baņķis arī atgādinā, ka līdz pat 1.jūlijam dzīvojam komunikāciju infonesējplanētas Merkura cilpā jeb Dižčika laikā, kas jau tā rada pārpratumu jūru un daudzas neizdošanās. 
“Jau kopš trešdienas spriedzes aspektus ar tā sauktajām „ļaunajām” planētām Saturnu un Plūtonu veidos  Venera un Marss, tās planētas, kuras ietekmē attiecības, biznesu un vērtības,” norāda Kristaps Baņķis.
„Faktiski tas ir īsts molotova kokteilis sadzīvē, biznesā, attiecībās, politikā. Jebkura attiecību skaidrošana, vārdu apmaiņa līdzi nesīs spriedzi un pretrunas. Pastiprināsies vēlme izplūkties, skaidrot attiecības, šķirties un emocionāli „uzsprāgt”. Ļoti labi laika garu izjutīs bērni un dzīvnieki, kuri dabas procesus uztver daudz emocionāli ciešāk. Paldies Dievam, ka Mēness dreifēs pa optimistisko Strēlnieka zīmi, kas daudziem tomēr ļaus pārlēkt pāri visiem dienas grubuļiem,” skaidro Kristaps Baņķis.
„Planētu spriedze skars arī smukuma un mīlas jautājumus. Lai šajā dienā daudzuviet notiekošais izlaidums nebūtu puņķaini asarains dēļ sabeigtās kleitas, nokavētā pasākuma, izplūdušās tušas, nesagaidītā mīļotā un citām tamlīdzīgām traģēdijām, laicīgi jāpadomā kā neiekulties stresa situācijās un novērst šādu iznākumu,” aicina Kristaps Baņķis.
Arī nedēļas nogale īpaši nelutināšot, piespēlējot smagāku avāriju draudus, lielāku sprādzienu bīstamību, negadījumus ar uguni un ūdeni, saindēšanos, pašnāvnieciskāku un depresīvāku noskaņojumu, kā arī kautiņus. 
„Pilnmēness tikai iznes visu, kas laika gaitā iekrājies uz āru. Laika katliņš vārās pāri malām. Vieni piedzīvos fantastiskas garīgas, radošas atklāsmes, citi – iekrātajās problēmās slīgs līdz ausīm. Atgādinu, ka neviena diena nav nedz laba, nedz slikta pati par sevi! Tā ir tieši tāda, kādu kolektīvi un individuāli to katrs esam pelnījuši,” uzsver K. Baņķis 
Kā norāda astrologi.lv Mēness kalendārs, diena pavadāma bez trokšņošanas, klaigāšanas, neļaujoties provokācijām, kārdinājumiem un ievērojot visa veida mērenību. 
Kristaps Baņķis skaidro, ka numeroloģiski skaitļa „13” vibrācijas allaž paliek nemainīgas: “„1” iemieso Saules simbolismu, jebkuras personas vai notikuma patību, centriskumu, esību, bet „3” saistāms ar Jupiteru, kas simbolizē skološanos, sabiedriskumu, pasaules uztveri. Rezultātā skaitļu mijiedarbība „1+3” rada „4” jeb Mēness mezglu Rahu – stabilitātes, cēloņu-seku ievērošanas galarezultātu. Varētu teikt, ka vienmēr 13. datumā ieteicams pieturēties pie atziņas: „Domā, ko domā”. Ikvienai rīcībai, kas paveikta jebkurā 13. datumā būs lielāka karmiskās „lupas” uzraudzība nekā citiem datumiem. 
“Cita lieta ir kolektīvās apziņas sētās šaubas vai bailes, kas vienu vai otru skaitli „pagriež” izpausmju disharmoniskajā virzienā. Tā kā ne viens skaitlis nav ne labs, ne slikts, tā izpausmes ir atkarīgas no tā vai pieslejamies pozitīvam skatījumam vai izmantojam konkrētā skaitļa negatīvi lādēto „ēnu”. Un te lielu lomu spēlē tādi subjektīvi faktori kā „ar kuru kāju no gultas izkāpsi”,” komentē Kristaps Baņķis. 
“Ja kāds 13. datumā pamostas ar domu, ka būs slikti, tad palielinās varbūtība, ka kaut kas tāds arī notiks. Domas ir kā uz noteikta viļņa noregulēta antena, kas agri vai vēlu savu kanālu noķers! Pats rada situāciju un pats pēc tam priecājas, ka viss apstiprinās. Ja pieņem, ka „13” nes nelaimi, padomājiet, kā klājas cilvēkiem, kuri šajā datumā ir dzimuši. Tur taču būtu jābūt iemiesotām visām nelaimju nelaimēm! Taču tā nav! Tomēr pastāv iespēja, ka šiem cilvēkiem konkrētā cipara piesātinātā diena var radīt lielāku un atbildīgāku notikumu gūzmu,” stāsta Kristaps Baņķis.
Dienas enerģētiku arī paši varat nolasīt populārajā http://www.astrologi.lv Mēness kalendārā. 
Par Čika un Dižčika laiku:
Diskusijas:

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s