"Jumava" prezentēs Silīciju iekarojušā lietuvieša Iļjas Laura grāmatu “Jauna pieeja biznesam”

Apgāds “Jumava” izdevis lietuviešu uzņēmēja Iļja Laura grāmatu “Jauna pieeja biznesam”. Speciālisti grāmatas autoru Iļju Lauru, dēļ viņa skatījuma uz biznesu un ieviestajām tehnoloģijām, dēvē par tehnoloģiju vizionāru un pastāvīgi citē žurnālos “Wall Street Journal”, “Forbes” u.c. Iļja Laurs uzstājas daudzās telekomunikāciju konferencēs un universitātēs.

Otrdien, 17.jūnijā, Iļja Laurs viesosies Latvijā. 17:30 ieplānota diskusija ar Latvijas žurnālistiem “Jumava” grāmatnīcā, Dzirnavu ielā 73.
Grāmatā “Jauna pieeja biznesā” autors izklāsta savus principus, kā efektīvi darboties jaunlaiku biznesā, mūsdienīgu iespēju pasaulē, kur valda informācijas tehnoloģijas. Lasītājam tiek sniegta iespēja raudzīties uz lielāko inovāciju centru — Silīcija ieleju. Saturs pauž informāciju par to, „kā gūt uzvaru konkurencē, kad progress un jaunas tehnoloģijas diktē jaunus noteikumus un pamatprincipus?” 
Sīkāk grāmatas nodaļās Iļja Laurs apraksta, kā veiksmīgi gūt peļņu biznesā un darboties jauno tehnoloģiju biznesā, kā piemēru minot arī mājaslapas izveidi. 
Grāmatas autors Iļja Laurs ir slavens Lietuvas biznesmenis, investētājs, lielākās globālās mobilo lietojumprogrammu “GetJar” neatkarīgās platformas izveidotājs. Eiropas biznesa preses asociācija piešķīrusi viņam titulu “Veiksmīgākais vadītājs Eiropā 2011. gadā”. Pasaules ekonomikas forumā viņu dēvē par “Tehnoloģiju pionieri 2011”. “Wall Street Journal” Iļja Laurs iekļauts 25 Eiropas tehnoloģiju līderu sarakstā.
Iļja Laurs apgalvo, ka pēdējos gados ir daudz mācījies no planētas līderiem “Microsoft”, “Yahoo”, “Google” un domājis par jauniem biznesa modeļiem, kā radīt mūsdienu pasaulē lielāko bezmaksas mobilo aplikāciju platformu.

“Apgādam “Jumava” ir svarīgi, lai pie lasītājiem nonāk dažādi jauninājumi, harizmātiskas personības un iedvesmojoši stāsti, tieši tādēļ līdzās D.Kānemana “Domā ātri, domā lēnām” un R.Adnera “Skaties plašāk” ir pievienojies arī lietuvieša Iļjas Laura neticamais veiksmes stāsts. “Google”, “LG”, “Microsoft” un citas varenās kompānijas tā nav cita pasaule –, Iļja Laurs ir pierādījis, ka arī šie biznesa “milži” var kļūt par sadarbības partneriem, ja vien uzņēmējs tic savai idejai, aizrautīgi strādā un prot pamanīt lielās iespējas nākotnē. Iedvesmojoši!” stāsta apgāda “Jumava” atbildīgā redaktore Santa Jirgensone.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s