Jelgavā atkārtoti rīkos boulinga dienas nometnes

Jūlijā pazīstamais boulinga treneris un uzņēmējs Aivars Zizlāns atkārtoti rīkos vēl divas boulinga dienas nometnes bērniem. Nometnes programmā ir ne tikai boulings, bet arī joga, aktivitātes svaigā gaisā, biljards, radošā darbnīca, atpūtas brauciens pie jūras, kā arī veselīgu uzturu izzinošas pusdienas un launags.
“Jūnija pirmajās dienās mēs jau noorganizējām pirmo šādu boulinga dienas nometni šogad. Bija neplānoti liela bērnu atsaucība – 40 dalībnieku, lai gan bijām gatavojušies uzņemt vien 24. Negribējās atteikt, jo sapratām, ka daudziem vecākiem bērnus nemaz nav kur citur atstāt,” atceras Aivars Zizlāns.
“Šoreiz gan dalībnieku skaitu ierobežosim uz 24. Kas pirmie pieteiksies, tos arī šoreiz arī pieņemsim. Skaitu lielāku neveidosim. Jo citādi mēs nevaram katram bērnam veltīt pienācīgu uzmanību,” skaidro Aivars Zizlāns.
Ievērtējot jūnija boulinga dienas nometnes pieredzi, ir pamainīts arī nometnes garums. “Jūnijā nometne ilga 2 nedēļas, no pirmdienas līdz piektdienai. Tagad nometne būs vien 6 dienas, tai skaitā arī sestdien, kad kopā ar bērnu vecākiem ieplānotas boulinga sacensības un kopīgi priekšnesumi,” stāsta Aivars Zizlāns.
Arī jūlijā boulinga dienas nometnes būs divas nedēļas, bet tās būs jau divas atsevišķas nedēļas un divas atsevišķas nometnes. Pirmā nometne ilgs no 7.līdz 12.jūlijam, otrā no 21. līdz 26.jūlijam. “Protams, ka bērns var piedalīties abās nometnes, bet mērķis ir panākt, lai varam ar savu programmu iepazīstināt pēc iespējas vairāk bērnus,” skaidro Aivars Zizlāns.
“Katru dienu vismaz divas stundas pēcpusdienā spēlēsim boulingu. Tas ir ļoti aizraujošs sporta veids. Boulings ir kā šahs ar bumbu rokas, turklāt vēl ar ieskrējienu. Boulings trenē disciplinētību, izturību, spēju koncentrēties un attīsta intelektu,” par boulinga priekšrocībām stāsta Aivars Zizlāns, norādot, ka boulings ir viens no masveidīgākajiem pasaules sporta veidiem. Vairāk nekā 164 miljonu cilvēku pasaulē regulāri spēlē boulingu, un tas ir vairāk nekā futbola spēlētāju. Piemēram, ASV boulingu spēlē katrs 4. iedzīvotājs.
“Šāda nometne ir veids, kā meklēt jaunos boulinga talantus, taču tas nav šīs nometnes pašmērķis. Ar boulinga palīdzību es gribu pamudināt bērnus attīstīt sevi. Šodienas bērni ir salīdzinoši tik atpalikuši, viņi ir aizvien lēnāki, neveiklāki, slimīgāki. Bet pašreizējā dzīvē prasa citu tempu un izturību,” uzskata Aivars Zizlāns.
“Bērni daudz laika pavadīs svaigā gaisā, tai skaitā pie ūdens. Daudz vērības būs vispārējai fiziskai sagatavotībai, jogai, fiziskajiem vingrinājumiem. Spēlēsim arī komandas sporta veidus, tai skaitā futbolu un volejbolu. Bērniem būs iespēja arī daudz spēlēt tenisu,” nometnes programmu precizē Aivars Zizlāns. 
“Nometnē daudz runāsim par ēdienu. Nepareizā ēšana ir viens no slimību ieganstiem. Mums, nometnē, būs divas ēdienreizes – pusdienas un launags, paļaujoties, ka kārtīgas brokastis un vakariņas bērni paēd mājās. Bet nometnes ēdienreizēs mēs bērniem skaidrosim, kas ir veselīgs uzturs. Svarīgi, lai bērni ir tie, kas vecākiem uzdod jautājumus un pat aizrāda tad, ja mājās tiek lietots neveselīgs uzturs,” mudina Aivars Zizlāns.
Boulinga dienas nometnes cena ir tāda pati – 70 eiro, bet šoreiz par 6 dienām. Nometnes maksā iekļautas visas izmaksas, tai skaitā nodarbības, ekskursijas, treniņi, ēšana u.c.
Boulinga dienas nometnes darba laiks no plkst. 9:00 līdz 17:30. Nometnes vieta – “A-Z Boulings”, Jelgavā, Uzvaras iela 12, blakus Jelgavas tirgum.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s