Vai jauni pierādījumi tam, ka daudzi gatavojas pamest Latviju?

“Svešvalodu ātrmācības grāmatas “Svešvaloda 2 stundās” pārdošanas rādītāji mudina domāt, ka Latvijas iedzīvotāji joprojām aktīvi gatavojās pamest valsti,” portālam http://www.svešvalodas.lv pastāstīja svešvalodu pamatu ātrmācības metodes autors Marvels Grejs.
 
Kā apstiprinājumu savam apgalvojumam Marvels Grejs piemin faktu, ka grāmatnīcu tīkls “Zvaigzne ABC” katru nedēļu publisko labāk pārdoto grāmatu TOP 10. Un jau trīs nedēļas pēc izdošanas TOP 10 ir iekļuvusi arī svešvalodu apmācības grāmata “Svešvaloda 2 stundās”. Pirmajā tirdzniecības nedēļā tā ieņēma 3.vietu, bet otrajā un trešajā tirdzniecības nedēļās tā ieņem 1.vietu.
“Pastāv protams iespēja, ka Latvijas iedzīvotāji pēkšņi nolēmuši apgūt kādas svešvalodas pamatus, lai paaugstinātu savu vispārējo izglītības līmeni vai dotos vasaras atvaļinājumā,” stāsta Marvels Grejs un piebilst, ka viņu mulsina tas, ka nekad līdz šim neviena svešvalodu apmācības grāmata nav sasniegusi tik augstu vietu pārdošanas TOP 10, un tāpēc ir pamatotas aizdomas, ka šis it kā nenozīmigais fakts ir papildus vēstnesis jaunam izbraukšanas cēlienam.
“Šo visu varētu arī nepieminēt, bet 17. jūlijā Latviju pāršalca Centrālās statistikas pārvaldes oficiālā informācija, ka starptautiskās ilgtermiņa migrācijas dēļ Latvijas iedzīvotāju skaits 2013.gadā samazinājās par 14,3 tūkstošiem,” stāsta populārās grāmatas autors.
“Manas grāmatas pārdošanas rādītāji liek būt kritiskiem pret apgalvojumiem, ka visi, kas ir vēlējušies pamest valsti to jau ir izdarījuši,” norāda Marvels Grejs.
Marvels Grejs atgādina, ka svešvalodu apmācības metode vispirms tika publiskota datorprogrammas versijā un tās lielā popularitāte (datorprogrammas vietni www.talk2travel.com pusotra gada laikā ir apmeklējuši vairāk nekā 200 000 Latvijas interneta lietotāju), bija iemesls tam, ka tika izdota šī grāmata. 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s