Ielūdz uz preses konferenci par gatavošanos Pasaules čempionātam hokejā Prāgā

Piektdien, 30. janvārī, klubā “Četri Balti Krekli” (Rīga, Vecpilsētas ielā 12) plkst. 15:00 notiks preses konference par gatavošanos Pasaules čempionātam hokejā Prāgā.
 
Atgādinām, ka no 2015.gada 1. līdz 17.maijam Čehijas pilsētās Prāgā un Ostravā notiks Pasaules čempionāts hokejā, kurā piedalīsies 16 pasaules spēcīgākās komandas, arī Latvijas hokeja izlase, kura savas apakšgrupas 7 spēles aizvadīs Prāgā, Q2 arēnā. 
Preses konferencē ieplānots plašāk informēt par to, kā sokas ar hokeja spēļu biļešu tirdzniecību, par to, kā aizpildās speciāli Latvijas komandas līdzjutējiem ierādītie viesnīcas numuriņi. Ir apkopota arī informācija par līdzjutēju ārpushokeja iesējamajām norisēm, tai skaitā ekskursijām pa Prāgu un citām Čehijas pilsētām, kā arī izbrauciens ar kuģīti pa Vltavu. 
Arī šogad, tāpat kā iepriekšējos gadus, pasaules čempionāta hokejā norises vietā darbosies latviešu hokeja fanu krodziņš, un šogad tas nosaukts par „Prāgas baltie krekli”. Preses konferencē kluba “Četri Balti Krekli” pārstāvji informēs par latviešu hokeja fanu krodziņa atrašanās vietu, tās izvēli, kā arī ieplānoto programmu. 
Preses konferencē tiks prezentēts arī Hokeja fanu ceļvedis (žurnāls) „Pasaules Pazinējs” šī gada numurs, kura drukāšana tika pabeigta trešdien, 28.janvārī. Šogad „Pasaules Pazinējs” veltīts Prāgai, Čehijai, čehu alum un hokejam. Tur atrodami padomi līdzjutējiem, dažādas kartes un daudz kas cits noderīgs. 
Preses konferencē piedalīsies Latvijas Hokeja federācijas prezidents Kirovs Lipmans, sporta braucienu organizētāja SIA “Travel Art LV” valdes priekšsēdētāja Inese Krūmiņa, hokeja fanu ceļveža “Pasaules Pazinējs” redaktore Ludmila Glazunova, kluba “Četri Balti Krekli” pārstāvji un grupas “Mākoņstūmēji” solists Māris Aizpurietis.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s