Latvijas junioru čempionāta badmintonā dalībnieki kopīgi atbalstīs Latvijas florbola izlasi

Latvijas badmintona federācija ir vienojusies ar Latvijas florbola savienību par to, ka visiem Latvijas junioru čempionāta badmintonā dalībniekiem būs iespēja 4.decembrī klātienē vērot Latvijas florbola izlases spēli Pasaules čempionātā florbolā. Jau iepriekš ziņojām, ka Latvijas junioru čempionāta vienspēļu uzvarētāji kā balvu saņems B kategorijas teorijas kursus “Drošas braukšanas skolā“.
“Florbols ir Latvijas badmintona spēlētāju vidē ļoti iecienīts komandu sporta veids. Florbols tiek aktīvi spēlēts gan badmintona treniņos Rīgā, Valmierā, Talsos un Jelgavā, gan arī treniņnometņu laikā,” stāsta Latvijas badmintona treneris Arnis Šefers.
Starp Latvijā pazīstamiem badmintona spēlētājiem ir daudzi esoši vai bijušie florbola spēlētāji, tai skaitā Dāvis Lozda, Reinis Šefers, Juris Tauriņš, Gints Timoško, Imants Vīnkalns, Ivars Mozga, kā arī jaunieši Ralfs Priedītis, Gustavs Dāvids Brečs, Rolands Bratčikovs un daudzi citi.
“Pasaules čempionāts florbolā ir šobrīd nozīmīgākais sporta pasākums Latvijā, un domājot par mūsu jauniešu sportiskumu, mums šķiet pašsaprotami, ka Latvijas spēcīgākie jaunie badmintona spēlētāji seko līdzi arī citiem sporta veidiem, interesējās par Latvijas labāko sportistu rezultātiem,” uzskata Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds.
Pasaules florbola čempionāta rīcības komitejas ģenerālsekretārs Andris Dzenis ir gandarīts par citu sporta federāciju ieinteresētību Latvijas florbola komandas sniegumā Pasaules čempionātā, kas notiek Latvijā. Rīkotājiem ir svarīgs Latvijas līdzjutēju atbalsts, lai spēlētāji, kas mērojuši tik tālu ceļu no tādām valstīm kā ASV, Kanāda, Austrālija, Taizeme un Singapūra, pie Latvijā izbaudītu īstus pasaules mēroga florbola svētkus.

Latvijas čempionātā tikai paši labākie 

3.decembrī Siguldā notiks Latvijas čempionāts badmintonā junioriem, kurā piedalīsies tikai Latvijas spēcīgākie jaunieši, kuri visas sezonas garumā ir piedalījušies Latvijas badmintona federācijas reitinga turnīros un pelnījuši reitinga punktus. Latvijas junioru čempionāts ir prestižākais Latvijas junioru un jauniešu turnīrs, kurā var piedalīties tikai 24 labākie spēlētāji vīriešu un sieviešu vienspēlēs, 12 labākie pāri vīriešu un sieviešu dubultspēlēs, un 16 labākie pāri jauktajās dubultspēlēs. 

Uzvarētājiem vērtīga balva – Drošas braukšanas skola

Latvijas badmintona federācija ir sarūpējusi ļoti vērtīgu balvu U19 Latvijas junioru čempionāta vienspēļu uzvarētājiem – B kategorijas teorijas kursus, turklāt vislabākajā autoskolā – Drošas braukšanas skolā. Ja Latvijas junioru čempioniem jau būs nokārtota B kategorijas vadītāja tiesības, tad teorijas nodarbību vietā būs iespējams apmeklēt Drošas braukšanas kursus, tai skaitā “Droša un ekonomiska braukšana”, “Droša braukšana pa slideniem ceļiem” un “Braukšana ziemā”. Savukārt, ja Latvijas junioru čempioni būs vēl pārāk jauni, lai mācītos B kategorijas kursies, “Drošas braukšanas skola” piedāvās A kategorijas kursus motociklistiem, vai AM kategoriju kursus, lai brauktu ar mopēdu, skūteri vai mazie motocikli, ko var vadīt jau no 14 gadu vecuma.
“Šī ir ļoti praktiska un nepieciešama lieta ikvienam 17-18 gadus vecam jaunietim. Vai ziniet, cik dārgi nākamgad maksās autoskola? Jā, dārgi – vairāk nekā 200 eiro par teorijas nodarbībām, un vairāk nekā 30 eiro par vienu no vismaz 10-20 braukšanas nodarbībām. Bet Latvijas junioru čempioniem vienspēlēs par to nebūs jāuztraucas,” stāsta Kristians Rozenvalds.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s