PP.lv piedāvā laimēt unikālu un jaudīgu BMW bez maksas 

Pirkšanas un pārdošanas platforma PP.LV, sadarbībā ar Latvijā pazīstamo auto jomas video blogeri Robertu Vītolu, piedāvā iespēju laimēt jaudīgu un iespaidīgi “uztūnētu” BMW E36 “žurku”, kura iepriekš jau izpelnījusies popularitāti Roberta Vītola video sižetos. Izloze  notiks 27. martā plkst. 20:00 Roberta Vitola Youtube kanāla tiešraidē.

Lai piedalītos izlozē ir jābūt Youtube kanāla “Roberts Vītols” abonementam, kā arī Roberta un “PP.LV” Instagram profilu sekotājam. Būtisks priekšnoteikums ir ievietot sludinājumu PP.LV portālā. Detalizētāka informācija par noteikumiem ir atrodama Roberta un “PP.LV” sociālo tīklu profilos.

“Mūsu sadarbība sākās ar Roberta piedāvājumu PP.LV izveidot īpašu sadaļu lietotām automašīnām – adrenalīna un piedzīvojumu vajadzībām. Šī sadaļa pēc Roberta Vītola ierosinājuma, ieguva nosaukumu ”Ziemas misenes”. Kā atzīmēja Roberts, šāda veida kategoriju neviens no Latvijas sludinājumu platformām līdz šim nepiedāvāja,” sadarbības uzsākšanu ar Robertu Vītolu atceras PP.LV pārdošanas projektu vadītāja Diāna Gūtmane.

“Pārrunājot veiksmīgi realizēto  projektu “Ziemas misenes”, mums dzima jauna ideja par atjaunotās BMW E36 automašīnas iesaistīšanu izlozē, tādējādi ieinteresējot gan Roberta Vītola kanāla sekotājus, gan pirkšanas un pārdošanas platformas PP.LV lietotājus, gan arī sniedzot iespēju kādam laimīgajam tikt pie šī sulīgā” bembja”,” skaidro Diāna Gūtmane.

Šī BMW E36 atjaunotā automašīna kļuva atpazīstama pēc tam, kad 2021.gada pavasarī Roberts Vītols ar savu komandu veidoja sižetu par to, kā viņš devās uz Madonu iegādāties šo automašīnu. No vienkāršas auto pirkšanas šis notikums pārvērtās par lielu piedzīvojumu, satiekot vietējos drifterus un sacenšoties trasē ar viņiem. Video sižets par šīs automašīnas iegādāšanos Roberta Vītola Youtube kanālā ir skatīts jau vairāk ne kā 300000 reižu.

Par šo BMW E36 automašīnu pēc tam ir veidoti vēl daudzi video stāsti Roberta Youtube kanālā, rādot skatītājiem restaurācijas nianses un to, kā automašīnai tiek dota “otrā elpa”, gan mehāniski, kā arī vizuāli. Automašīnai tika izveidots unikāls dizains.

Roberts neatklāj automašīnas restaurācijā ieguldīto summu, taču atzīst, ka tā ir “sāpīga” un neracionāla, piebilstot, ka “neviens normāls cilvēks Youtube platformā neko tādu Latvijā nedarītu”. Bet viņš ir priecīgs, ka iepriekš ieplānotais projekts ir novests līdz galam. “Tajā brīdī, kad redzēšu laimīgā cilvēka prieku par iegūto auto, tas visu atsvērs,” uzskata Roberts Vītols.

PP.LV ir moderna pirkšanas un pārdošanas platforma privātpersonām un uzņēmumiem. “Mūsu misija ir sniegt kvalitatīvu pirkšanas un pārdošanas servisu, kur ikviens var ātri, ērti un izdevīgi pirkt un pārdot, kā arī reklamēt savu preci vai pakalpojumu. Viennozīmīgi varam lepoties ar to, ka mūsu platforma ir orientēta uz lietotāju ērtībām, katru dienu piedāvājot jaunas preces,” informē Diāna Gūtmane.